Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fogyasztasa lesz neki, de szerintem szeretheto motor. Hardba nehezebb vele, de alfoldet irtad
Azzal kezdtem a kemènyebb endurót. Akkoriba mèg nagyon bambàk voltunk. Bàrmit írnèk nem volna hiteles. Mindig az a èrzèsem volt, hogy alul jobbam ment...mint a 200 cm felül meg elfogyott hamar. Nyílvàn karbulàssal ezen lehett volna vàltoztattni. Ez utàn egy 150 sx. Volt. Azt imàdtam .Fiatal...vegyen egy 150 xc. Nèha van eladó.
többnyire az alföld közepén használná
Karburálásra is érzékenyebb, mint a 250300 2t..
Nehéz helyeken kevésbé fárasztó a súlya miatt, az összekötőkön meg kevesebbet tudsz pihenni, mindig figyelni kell a váltásokra mert nem elég nyomatékos..
pont az lenne a 2t lényege hogy váltogat le fel ahogy a helyzet megkívánja
a 4t meg olyan hogy ha elindul beteszi 3.ba aztán egész nap elvan vele
de ami nagyon ideges az nagyon fárasztó is
Szia.. Nekem volt kettő is, teljesen más világ mint 350. A 350 egy nyomatékgyár a 200-hoz képest. A 200 egy kimondottan ideges motor, érzésre olyan mintha 25 kilóval lenne könnyebb mint a 350.. Nekem nagyon tetszett, de nem vagyunk egyformák..
volt valakinek 2t exc 200? a 350f-hez képest milyen erős?
gyerek agyal a cserén mert ahogy mondja a 4t nem olyan mókás mint a 2t, de az összes 2t tapasztalata az 50es endúrókra terjed csak ki
Úg,y látszik a metzellerben senki sem csalódik.
Jol mondja Zsolti, csurigával.. kopott metzeller soft.
Az erdőben, nem az aszfalton!
Csurigával..
Jaxy, milyen gumival méssz?
Kerestuk de meg is kaptuk..
Az ocska kopott gumi annyira fogott mindt a Szilárd metzi ss gumija..
http://youtu.be/3oQ6P5SFnHo
Mai karantenos ..
http://youtu.be/vTE2RAV_tZ0
Király.
Igen itt mas azert..nem a leg durvabb de van minden.Eleinte sima enduro,laposba 3km aztan maris fel le..majd kb 15km utan maris falak.10km utan meg olyan cikicakik ami..nem magasak a hegyek de élvezhető.
Az nem gond. Vasàrnapi menet utàn, fàradtan menni dolgozni...az rosszabb....
Meg hajnalba kelni, az utazáshoz :-(
Irigy vagyok. Ez egy paradicsom. Ez a fajta motorozàs a kedvencem. Nàlunk egy egèsz napot kell barangolni, hogy egy fèl óra e fajta ciki caki összejöjjön.Betàmnak is ez fekszik. Feljàró nem megy nekem....az ilyen inkàbb.
nem egyre gondoltunk. Mindent meglehet jól és szarul is csinálni.
Nem kell furni semmit...Csak levenni a kormányról karostól mindenestöl..és ameddig engedi a fékcsö felemelni..és a második pumpálásnál már kemény is...Aztán ott kézben tartva..alul légteleniteni..vagy 4-5 ször...Igy két ember kell hozzá..mert nem éred át...Megcsináltam..hibátlan a fék...Köszi a tippet tibric....ez müködik...
Aztán ha jó nagy lesz egyből megeszi a karmantyút
Plusz belül nagyjából senki sem tud rendesen sorja mentesíteni
azt a kicsi alu furatot kell felbővíteni.