Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

14-es és 51-es lánckereked nincs hozzá?
Javitom. Vt 2 es.
Ha meg számolod mennyi csap van rajta sokkal egyszerűbb eladni
Kb egy perc az életedből de fotózni sem kell....
Az. Patentszemes. De majd megnezem.ujra. irj ram.facebookon. Fejes Gàbor ozt kuldok fotokat. Lehet nem.a huskin volt . Az biztos hogy did eredeti es x ringes. En.mindig azt vettem.kirabban is ha kellett valamire. Tehat mas nem.lehet. gyari lancok voltak a kezemben csak.
tuti a vx2 típus? patentszemes?
árban mi az elképzelés?
Gas gas ec 300 2009 fekete felni szettet keresek akinek van írjon köszi
Szeva. Eredeti hossz. 2020 fe 350 en volt . Nincs vagva esetleg a teljes hosszat centi e meg tudom adni.zsir uj 0 metert ment.
üdv. hány szemes?
Koszi Sanyi! Vàrok még jobb ajnanltra. Nem szeretném igy elkotyavetyélni .
Adok èrte egy betàt.
Van egy zsir uj did vx2 lancom ha erdekel valakit. Legjobb ajanlat viheti.
En sem szoktam patent szemet cserelni,hagyom a gecibe,inkabb motort cserelek
Befele kell forditani a patentszemet akkor nem.eszi.meg.a lancvezeto. Egy lanc legerossebb resze a leg gyengebb szem. Ezert ha szarnak latom a patentszemet hamarabb kicserelem. Mondjuk kb 7-8 eve nem cserelek.lancot...
Nekem volt hogy előbb potyogott a görgő mintsem kopott volna a patent szem
Homok meg zabál mindent. Pedig nincs semmi lánc spray csak híg olaj
Sziasztok gas gas ec 300 2009 re keresek blokk védőt
Illetve hűtővédőt akinek van írjon köszi
A patent szem utolsó u alaku rèsze kopik fènyesre, ès ferdère. Ezèrt kell cserèlni. A lànc mèg jó ilyenkor.
Utóbbi időben én is inkább patent szemmel rakom össze. Remekül látszik rajta a lánc állapota
Mondjuk én láncostól dobom ki a vx2 láncot ha kopott a szem
Jópár éve, mikor elkezdték forgalmazni, a barátom lelkesen bevásárolt, de közelébe sem került a DID tartósságának.

Azóta eltelt jó pár év lehet, hogy változtattak valamin.

Felénk még mindig a did ami bevállt mindenkinek. Nekem a vt2-es van, hibátlan. A patentszemet szoktam cserélni évente, mert megkopik.
Sziasztok!
Van tapasztalata valakinek JT x gyűrűs láncról?
Köszi. Màris jobban alszok.
Belehallgattam. Arrol beszel ,hogy még nagyon sok evnek el kell telnie hogy fényévekkel kozelebb kerulhessen egy jó,bevàllt ktm hez..es hogy boldog volt mikor leszallhatott róla mert kiràzta a belét. Ugratni nem tudott vele . Füstölt. Es a teszt vegere nagyfelujitas kellett az osszes probamotornak. Azon a földúton nem erzett jelentosebb kulonbseget a tobbi markatol. 50 km/ h val mentek. Vagyis mérfoldel. A szalonnasütésröl beszelt még sokat este a szallason de azt nem igazan ertettem. Talan hogy avas volt a szalonna es egesz este fingott...
Kicsit "pálócosan" beszélnek, de szerintem teljesen érthető.
Irasban ugyan az nyelv, de szoban... mint amikor az amcsi getto filmet feliratozni kell az angoloknak
Fasza. Kàr hogy 1 szót se èrtek belőle...