Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem a tied szetment .
Szevasztok valakinek ment mar szet vilagitas tekercs ? Egy berg te 300 rol van szo 2013 as
Mi tejfölös doboz, öblitős flakon Meg hasonló dolgokat tűztük csipesszel a sárvédő merevitő pálcához
Plusz madzaggal vajami gazat is húztunk hogy poroljon
Akkoriban nem volt meg aszfaltozva az utcánk
En 30 eves koromig nem sejtettem...
Akkoriba a kàrtyàt csipeszeltem a bringa küllőire, hogy adjon nèmi motor hangot. Akkor mèg nem is sejtettem, hogy motor nèlkül nem lehet lètezni....
Le a kalappal Sanya, egész jól mozogsz..
Ennyi idős korban, egy kerékpárról álmodoztam.
Nem.hirdetem sehol.
A láncot megvették?
Kössz az ötletet.
robogóba annyira olcsó hogy vegyél másikat. Egyébként ónnal ki tudod tölteni magadnak, adok ingyen ha kell.
Ez is hagyományos, teleszkóp és ezen is pár apró rozsdás lepattogzott rész van. "Szerencsére" elég élesek a peremei, ezért remélem a csiszolás-polírozás elég lesz neki. Csak azért kérdeztem mert hallottam már olyat hogy bicikli teleszkópot javítottak ilyen hibával, valamivel feltöltötték vagy bevonták a sérült részt, eztán méretre csiszolták, csak nem tudok róla semmi konkrét dolgot.
Esetleg valami hasonlót megpróbálni
https://www.szerszamkell.hu/ke...
Ha már úgy is kuka a szár kicsit mélyíteni a sérülést fém tisztára és megkenni utána meg csiszolni-polirozni
Szimón én vizes smirglivel lágyitottam a pattogatott részen mert az rozsdás is volt
Aztán egész jó lett. Nem volt olajos.
Igaz az hagyományos teló nem fordított és nem is túlnyomásos rendszerű
Olvastam olyat is hogy műgyantával javítottak sérülést
Első körben megpróbálom kicsit lecsiszolni az éleket ,és átpolírozni, max 2db szimering bánja. Egy komolyabb telóra nem sajnálnék 200 eurót ide egy robogó teleszkópra igen.
Ki szoktàk.polirozni ugy tudom. Osztrakba van egy ceg aki rateszi.a telokra a kemeny bevonatot /tobb szinven /de az nem eri.meg asszem 200 euro ket teloszar. Viszont jol nez ki. Factoris kinezet
Mármint a becsúszószáron.
Segítségre lenne szükségem. Tud valaki olyan műhelyt ,ahol teleszkópon krómbevonatot tudnak javítani.? Robogón van pár apró lepattogzás, de pont elég ahhoz hogy a szimeringet tönkre vágja. Ha van valami bevált módszer a javításra annak örülnék a legjobban,tényleg csak pár apró lepattogzás van rajta de arra tippelek az tette tönkre a szimeringet.
Mert mi.lett vele? Tan a regi acel.gyengebb vagy tul sokaig birta?
17-es fekete van
Köszi!
Végül nem vállaltam be a JT-t.
DID lett, a VT2 utódja. DID 520 ERVT.
A VT2 már kifutó azt mdják.
Nincsen sajnos. Talan 14 es van uj. Meg kell nezzem.