Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem arra megy ki a játék, hogy kié a könnyebb, az nyer akié a nehezebb.

Az enyém szárazon 120 kg mindennel felszerelve, szóval ez nyert teli tankkal majdnem megvan a 130 kg.
Jó nagy sárban szerintem eléri a 150kg is.
Nincs gond vele, míg nem kell felállítani negatívba borult állapotából a dombon.

A motor súlya kompenzálja a tapadási erőmet a 90kg lovasokkal szemben,
akik 100 kg-os ktm-en ülnek így az összsúlyunk ugyan annyi.
Az 2016o 300 xcw-m 50 kilo es en nyertem
Érdekes és a videó szerint nem egyszeri eset! http://youtu.be/iaae9tZ31hs
A többiek meg ne mèrjèk....
22 éves ktm 360 kartervédő saválló rezóvédő-ventilátor meg minden f.szom teli tankal 120kg! Nincs öninditó! Rezóvédő 3kg
Ezt tuti a holdon kèszítetted.
Köszi Sanya..!!!! Nagyjából ennyire tippeltem.. Szalit kimondottan édekli, titkon ilyen gépet akar.. Az enyém a képen látható, ventivel, musse-al, tubliss-el és az összes védővel amit használok, menet készen, üres tank..
Beta: elől 51.5 hàtul 54.8 Össz:106.3 A ktm be 5l benzin volt a betàba 2.Ennyi Zsoltikàm. Remèlem elègedett vagy.
Az nem lehet...Annyi van megadva üresen. Vann benne akksi benzin vèdők olaj víz stb
98 rezóvédővel
Mester! Megvan a mèrès. Ahogy kèrted. Ha màr ott volt a fiam 09 es 250 sx f akkor azt is megmèrtem. 104.7 a ktm A betàt tippeljètek..
nemrég kaptam úgy helyszíni bírságot hogy meg sem állítottak.....
lakott területen 65-ös tempóval mért meg, a gps szerint falu széle táblától az 5. háznál állt a yard, szóval kb a táblánál mért mert ahol a rendszámom látszódott ott már 50 alatt mentem
elméletileg az ilyet el lehet sumákolni de 5000 forintért tuti nem fogok bemenni a yardra buziskodni a sok sünnel
Dew!

A héten eddig ez volt a legjobb, amit hallottam! :-))))
Ugyesek.ezek a tobbi.markak. nem.sok csak 4 ev kellett nekik hogy beletegyenek egy balansztengelyt. Yeahhh.
Igen. Mèg.
A masikra is azt mondtad linearis mint egy 4 t. Akkor ez még.linearisabb.
Nem csak az volt a cèl, hogy ne rezegjen. Mèg nyomatèkosabb ...ès lineràlisan adja le a teljesítmènyt. Mindehol......
Most már a BETA-se képes lerázni magáról a sarat, ó így már nem is érdekel
Már azért is büntetnek a rendőrök, ha 90 helyett 100-al mész fűúton? Nagyon kifogyóban lehet a büdzsé...vagy most gyűjtik a karácsonyi ajándékra a pénzt?
Nem nagyon vibral. Csak.mikor reggel.melegited es oldalsztenderre teszed amig megiszod a kavedat ,ne lepődj meg ,ha nem.ott talalod a motort ahova letamasztottad hanem.10-15 meterrel arrébb vagy egy falnak dőlve.
Köszi
hivatalosan ez csak 2 jegyű...

Sanyieros gépét benya nélkül 10x re tippelem ahol az x a 0 és 9 között van.
Köszi Sanya.. Hálám örökké üldözni fog..
Na jó. De csak a te kedvedèrt.