Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rohadt jo helyen megy. Kocsog ktm.hogy legalabb az xc t meghagyta volna karbisnak. Szopjanak le gyikok.
ott a video a nevem alatt okoska. Ha kell hosszabb versenyről is keresek neked egyet.
Értem, köszi!
Még mindig jól megy a a kirándulás. A műszerfalat azt letörted vagy csak levetted elővigyázatosságból?
Ezt értelmeztem: "tudom ezt mondták kakucson a zx10r-re aztán egyenesben lemaradtak :-)". Fel tudod dolgozni a saját írásod? Te az alapján ítélsz meg egy motort, hogy földúton sikerült legyorsulnod, akkor minek írjak neked a saját tapasztalataimról? Részemről nincs ebben több, peace!
Ha leelőz egy 9 éves gyerek (30 év motorozás után) akkor én vagyok a legjobb?! Orvos látott már? Szöveg írás megy de az értelmezés nem. Mi a gond azzal hogy lemaradt a tpi? Saját tapasztalat, neked lehet más véleményed, le is írhatod legrosszabb esetben kiröhöglek.
Már nagyon rég nem mentem,de ma nagyon égett a cunika..az eggyik szemem sirt a másik nevetett..
http://youtu.be/QdtqS7wOv1Q
Lassan már téged kezdelek kiismerni. Bármi amit csinálsz, abban a legjobb vagy, lehagyod földúton az Exc 300 Tpi-t, Kakucson szárnyalsz, mi volt még? Nem baj az, ilyen egy igazi polihisztor!
Epp ezert volt baromsag amit irtal korabban.
Ha ismernéd kakucsot tudnád hogy a robogó ott gyorsabb. Leggyorsabbak a 9 éves gyerekek a nevetségesen kicsi motorjukkal. Konkrétan a supermotók mellett elmennek. Első nap kint voltam egyszerre előztek kívül és belül is kanyarban.
Igen, kezdi elengedni magát!
Ez egyre jobb
Nem a robogós pályanapra kellett volna menni vagánykodni!
tudom ezt mondták kakucson a zx10r-re aztán egyenesben lemaradtak :-)
egy próbát megér:
kösd össze a relé vezérelt sarujait ekkor elméletileg kap minden áramot
az önindító nincs függésben a fordulat jeltől
a fesszabtól kap áramot a 2 relé amikor elkezd tölten(fordul a főtengely) akkor zárnak a relék
Sziasztok. Valaki tud segiteni?
Letettem a vasat. azóta nem müködik sem a müszerfalam, sem az elektromos ac. Szikrám semmi nincs.
A kabelekbe van áram, jok a relék, az öninditó müködik 1edül.
Ha direktbe adok áramot, akkor van ac kontrol lámpák.
A CDI -re gyanakszok, 2004es a motor. Fse 450.
okozhatja nekem ezt 1 rossz hibás CDI?
Nagyon kemény.....
Csodálkoznék. De a hátsó gátló így is mintha többször felkoppanna.
pár napja láttam már, vajon gyári lehet a futóműve?
mert ha igen, nagyot lépett előre a yamaha
Nagyon nincsenek pariban. A teljesítmény csak egy apró tényező
Nem tudom melyik része....de legyen.
Az már olyan mint egy drz400 :-)