Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! 250-300 Beta rr mennyire lehet jó cross pályára is 70kg-hoz? érdemes-e az újabb évjáratokhoz ragaszkodni? Van itt valaki Betás? (ebben a topikban találtam értelmes hozzászólásokat ezért írtam ide) köszönöm a válaszokat!
Igen..
A faudi fej visszacsavaràsàsa gondolsz
Demzsolt, lehet igazad lesz
Sziasztok!
TXT280-típusú trial gépemhez keresek használható láncot, lánckerekeket.Ha valakinek van kérem jelezze itt, vagy privát üzenetben. Köszönöm.
Nehèz, leböffen ,2t ket szeretem
add el annak aki szívni akar vele, ülj vissza a bevált 525-ösre :-)
Szivesen..
Köszönöm erre rànèzek mindenkèpp.
A felső GE szem gyárilag úgy van rátéve, hogy feszített állapotba van, lefelé.. Így elvileg csak akkor történhetne ez a tiéddel, ha elállította valaki, vagy valami nagyon meg van kopva.. A Talptömítés 0.6 volt gyárilag, 1 db 0.4 + 1 db 0.2.. A 0.5 teljesen jó.. Ha lötyög mint a vidiben akkor a felső szemen tekerj rá egy fordulatot, hogy fellazítod a kontra anyát..
http://youtu.be/JVv2BfPSXPc
Erre gyanakszok, ha ez a baj ezzel lehet valamit kezdeni?
Amikor a henger levolt vève powert oldal iranyba ha mozgattam pont olyan hangot adott ki
Dugó új benne, inkabb hidegen elindulàskor csinàlja kb 2-3 tàk tàk hang,es ennyi, hengertalp tömítès fèl milis lett tève ami elotte is volt, a power gyanus nekem,kuplung kosartugorgot is csereltem , meg a benne levo kis gumibakokat is.
Vékony hengertalp tömítésnél is szokta csinálni.. Lehet tudni milyen vastag ami benne van..??
a kopott dugó kb olyan hang mint amikor az utolsó légpuska lövedéket rázza az ember a dobozban
Szia!

Egy motorból jövő kopogó hang általában nem normális.
Honnan jön a hang? Hidegen/melegen induláskor? Kuplung behúzásra változik-e a hang? Fémes csilingelő kopogás vagy inkább tompa?
Rengeteg dolog kopoghat benne a kopott dugótól kezdve, a hajtókaron, kuplungon át a powerszelepig sok sok cucc.

Leírás meg szavak alapján ezt senki nem fogja neked megtippelni, de még lehet videó alapján se, mert becsapós, aztán lehet élőben se megbontás nélkül.
saját történet kompresszosros usa motor kopogott amikor rajta volt a feltöltő levettem, jó hangja volt. Csak alapjáraton csinálta. 10 perc próbálgatás után kibújt a hajtókar a motor oldalán. 100,000km körül volt benne családi autó. ÚJ OLAJJAL ÉS SZŰRŐVEL PRODUKÁLTA EZT.
Gasgasomon ilyen hang nemvolt,
a 4t se pörög ilyen keveset, a 2t miért teszi? még a simson se forgott ilyen keveset
Vagy ez normalis?
Üdv, a motoromnak indulaskor de csak nagyon alacsony fordulaton szinte mar lefullad hallani kopogó hangot, van valakinek tippje? Te 300
Tegnap végre tudtam motorozni, szuper volt! Sajnos az egyik pálya helyére valami cég építkezik, lassan mindenhonnan kiszorítanak minket.
vakszelepet honnan érdemes venni? ami nekem volt noname olcsó az első meghúzásnál szétment
belsőm van, még a huskynál beszedtem egy szöget ami átszúrta a tublist is aztán kellett rendelni, ha meg rendeltem akkor hozattam egy hátsót is
azóta is a zacsiban van vskahol a többi belső között

nekem a vastag belső jött be eddig a legjobban kipróbáltam mindent, még a tenisz labdákat is....
új gumi új belső aztán ha elkopott csere mindkettőt mert egész jól megkoptatja a belsőt a 0,5 bar