Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez valami tuning gyujtás ?
Keresek SP 01-hez:

-Hátsó idomot
-160ccm-es Hengert
-Sport kipufogó rendszert
-Kuplung szettet

Akinek van az írjon !
szadam02@citroamil.hu
Sziasztok :)
Ő a kicsikém,3 hete vásároltam...ezelőtt egy 91-est hajtottam,hobbi céllal...
RC600C
szia menyi a moci
Szia valoszinüleg karbin van egy hazálrepedés:) s kérdezém nekem van egy mxr125 öm:) blok vagy csak henger dugoval kelene rengeteg alkatrészm van hozáegyébként még karbiis az enyém igy néz ki:)
Helló Urak!
RX 200-hoz dugót honnan tudnák keríteni..? Szerintetek?
hello gilera sp 02 keresek fejidomot aki tud irjon
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni:
Van egy 50 ccm Runnerem (2004). Pár hónapja tapasztaltam egy furcsaságot: Reggel gond nélkül megy a motor. Szép élces hangja van a kipufogónak, gyorsul, jó a végsebesség. Változó, hogy milyen távolság után, de 3-5 km 80-as tempó után, amikor megállok vele (nem állítom le a motort, csak alapjáraton megy) a kipufogó elcsendesül, selymes hangja lesz, és a motor elveszti az erejét, és max 50-60 km-rel megy.
Mi lehet a baja? Olaj van benne, a tekercs és a feszszabi most lett cserélve.

Előre is köszi a segítséget!
Sziasztok.

Szeretnék vásárolni egy gilera rc 600 at szombaton mennék megnézni. Allitolag vezermű cserés. Ezt hol tudnám beszerezni (szabolcs megye,Újfehertó környékén)
esetleg tudnátok tanácsot adni milyen hibákra figyeljek oda tipus hiba stb. Nem szeretnék egyből felújjitással kezdeni. Köszönöm elöre is!
tel.: 20 367 9320
Sziasztok,

Eladó lett a Gilera RC125ösöm. 1991es, abszolút megkímélt eredeti állapotú motor. Nem volt crossosítva, nincsenek törött idomok, nem olyan mint a többi agyonhasznált lepattant darab. Évente pár alkalommal hobbi erdőjárásra használtam. Motorja, műszaki állapota jó, teljesen megbízható a gép.
heló
2db 125-be való membrán és flansni érdekelne ,32delortó is kettő
Sziasztok gilera mxr 125 öshöz van egy nagycsomo cucom hengerek hengerfej gyujtás lenkerék stb stb ha érdekel valakit irjon mailomra. s.anca84@freemail.hu vagy ezen a tlon elérhetö vok 06306462495
Szia menyi a dugo ha megvan még ja s gyürüvel együt érdekelne nekem mxr be kellene
hellosztók tudna nekem valaki segíteni gilera xr1-hez keresek első teleszkóp szimeringet előre is köszönöm segítségeteket.
szia van nekem egy dacata 500 asmo es elakarom adni egyben jo esztetikai alapodban reg nem volt sokaig hasznalva allt a nagypapam garazsaban es most nekem atta probaltam beinditani de nekem ez nem megy a legjobban talan dugulasa van vagy nem tudom nem ertek hoza toltotem bele benzint es benindul de rahuzom a gaszt es befulad az ar 110 000 ft iranyar
Nálam:70 4270156.Pest megye Monor
Van matricám 2gilera felirat és 2db embléma,továbbá egy Sp01-02 hátsó sárvédőm.Eladó..Ha érdekel 70 427-01-56
Sziasztok!

Eladó a Gilera Runner 50 összes alkatrésze. /Van a régebbi szériából is bontva..../

Számlát adok az alkatrészekről.

Érd: 0630/725-5588
vagy honda4022@gmail.com
Sziasztok!
Eladó teljesen új Leo Vince TT sportkipufogó! Dobozában,számlával! Posta megoldható...kérésre képeket küldök! Ár alatt...(Folytás eltávolítva) ...Runner,Stalker kompatibilis!
Gilera RC125 höz keresek láncvezetőt(kép)

roland80@totalcar.hu
70 5678515
Helló
Gilera RTX 125. Hol tudok venni egy feszültségszabályozó 4 érintkező
Sziasztok,

szertnék 1kis segítséget kérni, van egy Gilera Runner 200 VXR-m 2004-s. Szervíz manuált keresek hozzá, de sajos nem találtam.
Ha tud valaki egy linket ahol letölthető, kérem küldje el.

Kösz,
L
Szia! Érdeklődnék meg van e még a motor blokk?
Milyen állapotban van, főtengely dugó,henger?
Előre is köszi a választ!
sziasztok megmaradt alkatrészek eladók egyben 5000.-
Csaba
06209238057