Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem van hivjfel 30 négy39 ötvenhat33
Na fenébe :/ esetleg akkor tud valaki alkatrészeket? leginkább csak egész váltó fogaskerék sor kellene,léptető villával
Sziasztok sos be gyorsan kellene nekem egy gilera rx 125höz egy piros cdi ha valakinek lenne eladó vagy tudna csinálni egyet úgy csütörtökig azt megköszönném. Légyszí írjatok
gilera saját fejlesztés NEM ROTAX
A Gilera Rx 125 be milyen blokk van?
maradjunk abban hogy 65 mm es dugattyú kell bele
a fekete cdi-be több ketyere van mint a prosban
gyere el te azt kapsz egy bukót..
Szerintem egyszerűen meg oldom neked el jössz és be álitomneked
ma mentem a motorommal GSM50 egy kicsit hoszabb távot és azt vettem észre hogy hol igy hol ugy megy..mintha nem lenne rendesen beállitva a karbi
Ezen egy Dellorto PHBE14es van ez a gyárija?
karbit leszedtem kipucoltam ahogy azt kell szóval nem tudom..nem ugy veszi a lapot sem ahogy várnám! Levegócsavarnak mennyire kell nyitva lennie?Ha ezekre tudna nekem valaki válaszolni azt megköszönném
Távol álljon tőlem, hogy bárki lóvéját irigyeljem, pláne, ha munkával szerzi, gyártsa csak, nagyon hasznos.
De éerdemes utánanézni, mi van egy iylen cdi egységben.

Nemannyira sok túrással meg lehet találni a kpcsrajzokat (mondjuk Evald Rosner oldalán) aholkiderül, hogy egy tirisztor, egy kondi, legffeljebb néhány dióda és ennyi szok lenni egy cdi-ben.
(hasonló a helyzet a feszszabályzókkal is)
ja a motorkódja pedig EBS050
Sziasztok!
Ma szert tettem egy Gilera GSM 50-es motorra elég szép állapotban van a kicsike! Kérdésem lenne a hasonló motor tulajdonosokhoz hogy ebben a tipusban hol található folytás?Ha a kipuban akkor hol és hogyan távolitható el belőle? Válaszokat előre is köszönöm!
Itt van 1-2kép az uj vasról
Egy elektrotechnikus gyártja az ára pedig 12.000 de mondom vadi új nem bontott ! Gyári minta alapján !
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy van-e különbség a Gilera typhoon és a Piaggio typhoon 50ccm-es robogók között? És ha igen akkor mi?
Előre köszi a segítséget.
és menyiért? gyártja? képet lehet róla kérni?
Ese
tleg próbáld ugy hogy kicseréled a szimeringeket.
Lenne egy olyan kérdésem hogy van-e szükség Gilera CDI-re (fekete kis dobozka) mert volna egy olyan megoldásom hogy teljesen új az egész frissen legyártva. Az én motoromba van a prototípus ( Gilera Sp02) és tökéletesen szuperál. Tehát ha lenne rá igény akkor volna pár ilyenem eladásra.

Érdeklődni: Fészbukkon Ezt a jóembert keressétek : Gálosi Patrik
illetve 2 fő külömbség van 1 hengerre szívó 2 forgattyúsházra szívó
ez a két eltérés ami nagy a többi már apróság
üdv elvileg ugyan az a blokk van mint az RCbe csak nincs benn berugó kar alkarész van bőven hisz az összes poweres gilerában majdnem ez a blokk van csak egy kicsit variáltak rajta ha van vele törődve és nem kontárok rakták össze akkor sokat elmegy alkatrész meg van hozzá csak keresni kell!
mondjuk így
Üdv.
Kinéztem egy Girela SP 01/02 125cc gyorsasági motort.
Arra lennék kíváncsi ki mit tud róla és ha van milyen tapasztalati vannak vele.
Érdekelne minden.
Típushibák,alkatrész ellátás
Motortípus
Fogyasztás
Utazó vég sebesség
Megbízhatóság
A legfontosabb az hogy ezekbe milyen blokk van olyan mint a mitokba cagiva blokk vagy rotax vagy egyedi girela?
A segítségetek előre is köszönöm motoros társak.
Üdv
As
Link.
http://www.sportmotor.hu/motor...
168 köbcenti! Nekem is ilyen van.
hali mindenki segítségre lenne szükségem valaki esetleg az rx-én le tudná fényképezni nekem a piros CDI-re hogy mennek a vezetékek a lendkerékről és a trafóra !
Nekem nagy segítség lenne nektek csak egy apróság! előre is köszönöm
üdv keresd inkább a cagiva fórumun ott több esélyed lessz
eladó 200cm3 henger+heng fej dugó nélkül ára 15 mátyás,ha érdekell irj culera@citromail.hu