Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.. Nemrég beázott a gyujtásom. Ma megprobáltam elinditani rugásra nem indul. Tologattam ugy elindult de nem érzem azt az erőt ami volt és alapjáraton nem megy el. gyertyát is cseréltem, karbit kipucoltam ugyanaz.. Kérlek titeket segitsetek! Köszönöm!
Jó estét fórumozok.
Keresek Gilera sp 01,02 típusú motort.
Cserébe lenne egy motorom.
erről lenne szó.. épített mhr
http://www.kepesmotor.hu/malag...

Illetve véleményekre vagyok kíváncsi ezekről a motorokról.
A válaszokat előre is köszönöm.
Van még gilera rv alkatrészed esetleg?
Üdv Emberek! Motor vásárlása előtt állok. Ezt a motort néztem ki. Egész jó állapotú mindene gyári. Az egerek beleköltöztek a légszűrőbe állt kb 6 évet. Én elmentem megnéztem nagy nehezen beindítottuk. Csak alapjárat van gázt húzni egyáltalán nem lehet. 1 kicsi csörgés sincs a motorban. Viszont nem rendszámos de van neki 1 eredeti vám papírja hogy kivan fizetve a vám meg 1 nyilatkozat hogy magyarországon forgalomba helyezhető. Valaki tud valamit ilyen ügyben hogy forgalomba helyezhető e ezekkel a papírokkal. Meg hogy miért lehet csak alapjárat? Utána mikor bemelegedett pöccre indult berugóval is.
valaki tud segíteni?
kell kell kell, de nem válaszol
Sziasztok segitséget szerentnék kérni 200 vxr hátsó 12"-os kerék helyére egy 13"-ost szeretnék.Szerintetek paszol bele az fxr kereke?valamint megtudná mondani nekem a citromsárga fxr pontos szinkódját?köszi előreis.
Keresek !
Gilera sp01-02, Crono
Elsö fékmunkahengert
Vagy ha van valami más Gilera ami ugyan ez az is Érdekel!
Ajánlatokat képpel várom
szadam02@citromail.hu
Baráti áron!
Heló! Érdekel a moci tankja. Ha megvan még, légy szíves írj a terenyi.zoltan@chello.hu-ra!

Köszönöm
Kisbali telefonszáma megváltozott, valaki tartja e vele a kapcsolatot? mert neki van gilera rv hez telója meg kerekei.
eladnám vagy cserélném hobbi motorom-gilera 125 ös gyorsasági blokkal fent 1 többi lent .jol megy pörgős könnyen indul aksi nincs aksival muködik lámpák ,uzemanyag szint jelző.hőfokjelző,hutő ventilátor öninditö de azon még dolgozni kell de jö benne.fordulatszám mérő uj hátsö fék.csere ,motor 80ccm ig cserét képpel
KERESEK !
Sp-01 SP-02 vagy Crono-hoz
Első Fékmunka hengert !
Ajánlatokat képpel várom
szadam02@citromail.hu
Szia
remélem megvan még a cucc, ha igen érdekelne azonnal.Ha nincs meg jó lenne infó honnan tudnék első villát kpl szerezni. Szia
Gilere stalker (1997) -ben hol van a folytás?
Eladó henger dugó nélkül,egy hónolás és mehet,15 papír az ára,bennt a power tengely nincs székopva szétverve meg taknyolva.alku nincs mert a tengelyt kapod meg kb8 ért csak.érd csak telefonon 0630 346 62 49
Elírtam nem villa kell hanem teleszkóp, a mérete :32 mm vastag és 85 mm hosszú. Valaki tud segíteni ebben?
Márkatársak!
RX 200-ashoz keresek a tank melletti kipufogó dobra, védő rácsot!
Nincs Valakinek Tuning kipufogó Rendszere vagy Dobja esetleg
Gilera Sp-01/02 Crono-hoz ?
Válaszokat a
szadam02@citromail.hu-ra Várom
Képekkel!
Helló!
Érdeklődnék
Gilera KK Kz Sp-01/02 Crono
XR1, XR2, RX, RC

első fékmunka henger iránt !
Lenne e esetleg valamelyik.
Válszodat Várom!
Üdv! Ádám
Sziasztok
Lenne egy gilera rv 200 om de eltört az első villája. Lehet hegeszteni e vagy sem, ha nem honnan tudnék rá venni első párat? neten nem találok sehol. Köszönöm előre is.
oké annak örülnék! elektronikai bekötési rajz kellene nekem!
:D
Helótok! Kis segítségre lenne szükségem rc600-al kapcsolatban azon belül valami gyújtás probléma lehet.
Amikor elhoztam a motrot, nem indult be ezt tudtam, szikra viszont volt rajta, de nagyon haloványka sőt nem is mindig. Gyújtáskapcsolót néztük, trafó csere volt, kormány kapcsolót is néztük. Aztán ugyan az majd idővel már az sem, teljesen eltűnt a szikra. Mivel érdemes kezdeni a hiba keresést ezek után?
girela rrt nebraska kipufogo érdekelne
Nagyon jó a gép !
Érdemes megvenni,
Nekem semmi baja nem volt eddig! és megvan majdnem 2 éve!
És most kell cserélni benne kuplung lamellákat, meg Láncot vettem rá
Menettulajdonsága nagyon jó !
nekem inkább gyorsulásra van, elöl 14 es fogaskerék , és így is power alatt megyek 6. ba 100 al

Csak ajánlani tudom, És egyedi Gilera blokk van benne