Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Gilera xr2 höz kersek karburátor és levegöszüröházat összekötö gumit Ha van valakinek kérem jelezzen Köszi Zsolt
Zoliii...Elárulod, hogy egy Mito idomokkal kiegészített, összetört, csupasz Gilera SP-n mi ér 100 ezer forintot?
sziasztok nincs valakinek eladó túra plexi gilera nexushoz. köszi
Lehet késön irok ,BP.futármotoros bolt utángyártott van neki
Sziasztok!

Van itt vkinek RC600-a?

Sikerült egyet beújítani, és lenne jónéhány kérdésem...

Pl. a benzincsap csatlakozó menet mérete érdekelne...
ELADÓ - GILERA 600 R - 1993
Egyik ismerősöm szeretne még az ünnepek előtt megválni tőle.
Pár hete még motorozott vele, aztán egyszer csak indítózás után nem pörgött fel, durrogott majd megállt. Papirok nincsenek.
Elado sp02, foglalkozni kell vele.., Csak egyben elado,nem bontom meg...!irány ár 100ezer forint..20 233 7101
gilera sp 01-02 7000.-.ft oldalidom...
fejidom burkolat 7000.- farokidom(törött)javithato 5000..ft
van fejidomom.,,,7000.-
van elsö idomom,,meg, hátso is, csak törött de javithato..+hátso sárvédö,,fféknyergek,stb...oldalidomok..
fejidomom van,,7000.-
helo nekem van jo pár cuccom hozzá...Háts sárvédö,kerekek,farok idom h lámpával,(fehér és töröt)javithato,féknyergek,elsö idom, oldalidom,stb....
Sziasztok!GILERA Sp01-02 56.00.A-s dugattyut keresek,mert nem találok sehol esetleg tudja valaki h hol tudok venni..35-40000ért nem tudom megvenni...
Helo nekem van,egy de törött,,lámpával együtt ...5000.-ft..
Ja és 20x17mm.
Szia!

14,6 grammosak kellenek bele !

Üdv
Sziasztok!
Van egy Gilera runner fxr 2003-as motorom
A kérdésem a következő:
Mekkora a gyári variátorgörgő mérete és súlya?
Most cseréltem szíjat rajta, de nem az igazi... Görgők már lapolódtak ezért lenne szükséges a cseréje.
Köszönöm!
mullerelectronics.hu
*MOTOPLAT
Sziasztok! Keresek 4 vezetékes RX motorplat feszszabályzót!
Van valami vázam , sp1
Sziasztok! Egy Nexus 500 vásárlásán gondolkozok. Városi forgalomban használnám, illetve gyakran (heti rendszerességgel) több száz km autópálya is lenne. Jelenleg egy Kymco Xciting 250-et hajtok, ami sajnos motorikusan kevés az autópálya tempóhoz (130 a vége és 110 fölött neccesen előz). A Kymco egyébként kényelemben, szélvédelemben tökéletes lenne nekem.

A kérdéseim a típus ismerőihez:

- Mennyire nyomatékos a motorja? Írták páran, hogy nagyon kell pörgetni. Tényleg ilyen rossz a helyzet?
- Van köztetek, aki hosszabb túrákat is nyom vele? Mennyire alkalmas arra? Tudom, ez relatív, de sok hosszútávú motoros túra van mögöttem, nem idegen a téma, nem itt fogok először szembesülni a műfajjal.
- Szélvédelem? Mennyire zajos a plexi?
- Van valami ismertebb nyűgje a típusnak, amire figyelnem kellene?
- Ki lehet nyújtani a lábat rajta? A halálom, ha egy nagyrobogón úgy kell ülni, mint egy hokedlin.
- Bármi, amit kihagytam, de befolyásolhatja a választást.


Képben van még Silverwing 600 is, de a 13 colos kerék elijeszt.

Köszi a segítséget!
Helló!
Szeretném megkérdezni, hogy megvan-e még a motorról az üzemanyagtank?
Válaszod előre köszönöm!
Sziasztok
Gilera rv 200 hoz keresek idomokat és kipufogódobot. Ha valaki tud, írjon hol van. Köszi.
üdv! gilera sp 01-02, vagy crono faridomot keresek! akinek lenne írjon itt: 95yamahar6@citromail.hu