Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap kijössz Gabcikovo-ba ?
De nem ám!
Hát az a második etap nem is olyan kicsi !
Sok kicsi sokra megy!
Tegnap is gurultunk egy kicsit : Csorna-Jánossomorja-Óvár-Győr ! Meg ma is gurultunk egy kicsit : Csorna-Szombathely-Körmend-Zalaegerszeg-Hévíz-Keszthely-Füred-Csesznek-Győr !
Na az baj,de ha orvosoltad a gondot akkor majd írj én bármikor kapható vagyok egy kis kiruccanásra
Hali! Én mennék,de sajna megdöglött az akksim.:( Egy faluból vagyunk.
Sziasztok!Valaki(k) egy kis gurulást mára nem tervezett ebben a jó kis napsütéses időben?
Baszassuk neki bár azért jobb volna kerülni egymást széles vigyorral...
Sőt kakucs is.......télleg, szerveződhetnénk valamelyiken valami találka félét, még motorozni sem kell, azok úgy is mind hülyék.
Ott az ering.
Mi mértünk biztos ami tuti!
Ennyivel jobb a nittelő, azzal elvileg nem lehet túltolni mert a külső perem megakadályozza....legalábbis elvileg.
A csap végébe került zsírt préseléskor megsütötted ! Semmi gond ha nem nyílt meg a cső ! Ha igen akkor szem csere ! Nem a te szemed a nitt szem , cső csere mint a szoliba !
Na srácok!
Összenitteltem szerszámmal.
Az egyik csapnál semmi gond, viszont a másiknál némi füst!!!!! jött ki a szemből.
Mi a fene tud füstölni ezen? Vagy csak a csapot törtem el? Fele akkora erőnél jártam mint a másik csapnál.
Megbeszéltük így lesz aztán curvázunk!
Szívás, csak a fordító jelenik meg, maga a cél nem, de a lényeg kanyar=curva olaszul...
Oké ! Anyának ezentúl mindíg így mondom , elmentem egy kanyarra !
Eccer gyertek felénk egy szombaton....mondjuk itt egy kurva (ez is képzavar hisz kanyart jelent ) kanyar sincsen viszont nem lesznek leterhelve emelkedők miatt a gépek.
Bocs ? Én szégyellem magamat ! Nem akarok a korral haladni !
ohh, bocs, el kellett volna mondanom, elnézést.
Ja ! NASA !
én eddig minden motoron hidegvágóval vertem szét a csapot + vagy x mintával. ahogy épp sikerült