Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akkor mégegyszer , 13 óra Ipar uti OMW a Volánnál ! Meg hányjuk vetjük merre csapassunk !
Fehérbe ? Szó szerint szarul fog kinézni !
Már miért nem lenne szabad, hadd tojjon bele Neki az esik jól!!?
Nem ő mossa a tóparton gèp elintèzi. Protektort visszarakni sokkal macerásabb. Ez a szín feltűnőbb.
Fehér dzsseki , fehér naci ! Igényes , de nem mondhatnám hogy kiméled anyát !
De hule vagy! Tegnap mosattam ki a cuccom asszonnyal mert már pusztulat volt.
Ez olyan szép még beletojnod sem szabad !
Fasza akkor ilyen lesz mindig! Gondolhatod, hogy sajnálom a mai napot. Rendeltem egy nyári gatyót a kabát mellé most még akciós is, 14-ikére ígérték a rájder bótosok.
Protikat meg átdobom a Scottból.
Ja a minap eszembe jutott a sprayd , megnéztem az ajtón ahova fújtuk , nem ragadt , szépen kenődik , úgy hogy alkalmas a feladatra !
Sajna hogy nem gyössz te gyerek !
Én is megyek már ma éjszakára (22:00), majd gondolok rád.
Nagyon fasza az újnak nincs párja! Alsó hangon is majd 60 ropi egy ilyen gumma. Nélkülem mentek mert délután már nem indulok el mert 17:20 kor meg indulok melózni.
Kedd-szerda pihenős leszek akkor tudok menni persze ugye délután ha időben végzel a pumpálással.
Ok!
Nekem is megérkezet az utánpótlás !
Szerintem Ipar ut OMW 13 ôra , ha változna úgy is írom !
Rendben, akkor majd írd meg hogy pontosan mikor és hol találkozzunk.
13 h körül indulnánk , Pilis környéke a tervezet ! Pogi persze hogy csatlakozhatsz ha van kedved !
Hali!A holnapi naphoz csatlakozhatom?
Jöhet. Este6os előadásra vagyok hivatalos.
Holnap egy kunkori ?
Holnap esetleg ha van valakinek affinitása délelőtt vagy délután esetleg egész nap baszatni...
Ebéd után valaki Pilis környéke Teca kocsmája , Üvegtigris , Héreg-Bajna ! ? Busa , VFR , Boci , ZZR eddig ! Hmmm ?
Így hívják asszem.
Rétesfesztivál , az nagyon jó !
Sajnos nem tudok.
Megyek B.helyre holnap kertrendezés, szombaton falunap rétesfesztivál majd asszony hazatol talicskába, vasárnap meg este6os előadásra menek.