Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez hol is van?
Finom a fagyi a noje fagyizóba, sőt a fagyis kismuff is nagyon korrekt!
Nemrossz a bolt! Árak rendben, hozzáértés rendben.
Vasárnapra kinéz a jó idő. Ebéd után egy lődörgés...
Na voltam az ETO parkos Büse bótba meglestem meg rendeltem egy SC 1/15-ös gerincprotit holnapra le is hozatja. Van öltözékcucc gazdagon és széles az árválaszték. Van kici óccó meg páváknak való is.
Részvétem a családnak és a barátoknak!
Kiderült , ki volt a Csornán elhunyt motoros társunk ! Sajnos ráadásul jó ismerős volt , korombeli , szigetközben lakott és Józsinak hívták , egy időbe együtt dolgoztunk is , sok évig kamionozott ! Kb 2 éve vette a Busát . Azt hogy pontosan mi történt még nem tudjuk . Józsinak RIP !
Na össze rovaroltam a noje nyári gatyót igen faja alul tépőzár van keresztben a cipzáron így nem kezdi el felhúzni a szél kálmi 160 felett.
Gácsira kell figyelni mindenfele kereszteződéseknél meg pláne na de most mán lessem a vissza pillantót is mikor jön mögöttem a mocsok mozgó trafi
Az ilyet basznám telibe a náci bárkával.
Háá máá ilyet !? Szerencse a szerencsétlenségbe , hogy csak érintette és nem lett frontális ! Gondolom nem rüheteg autóson múlott , mert ilyen rühedvénytől bármelyikünk ott rohadhatna meg az út szélén !
Remèlem rárohad a műanyg lakat!
Bassza meg ! Ez meg aztán az i-n a pont ! Szemből elgombázza aztán ott hagyja ! Kötelet neki , de nem vontatásra ! A srácnak helyén volt az őrangyala !
Busa ? Meg nem mondtam volna ! Egyedül a hátsó kerék elötti spoylerről gondolnám csak hogy Busa lehetett !
Szia konkrétat nem tudok annyi biztos, hogy nem Csornai a motor busa volt...nyugodjon békében részvét a családnak.
Ne máá gyerekek nincs egy nap nélküle ?! Hagyjátok már ezt abba !
http://www.kisalfold.hu/gyori_...
Ok!Akkor majd három hét mulva, mert most két hétig nem leszek.
Ma mindenki családozik !
Na fogunk menni?
Benne vagyok!
Csapatunk ma valamerre ?
Láttam azt is , bal eleje , tipikus eléfordulás !
http://www.kisalfold.hu/gyori_... ez is tegnap történt.
Még nem tudunk semmit róla !