Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kipuf gyári, meg minden ami mechanika, de az idomzat eleje ugye nincs meg...
Jó, most teszek oda egy darab lemezt (vagy műanyagot), de gyári az sosem lesz, mert gyárilag idomos volt. Azt meg nem szeressük.

A másikon meg Remus lesz, ami szintén nem gyári, viszont teljesen korhű. Nálam nagy bekattanás a 80-as évek négyhengeresei korabeli német (Sebring, Remus) tuningdobokkal, szóval az is így marad.
Kipufèrt szoktak nyavajogni de gyárival kell odavinni azt Afrika.
Az nem játszik, a múltkor is kötözködtek OK, végül átengedték, az igaz...
ÈPFU tanoda itt van helyben korrektek jó csapat mindig mindent náluk vizsgáztatok.
Azt írtad Bp. is jó ezért bátorkodtam ezzel előjönni, no ez pest mellett van persze attól függ melyik szélétől.
Végső esetben nem rossz, de lehetne kicsit közelebb...
Bár jó időben nem gond pár órát motorozni...
Ócsán szombaton is nyitva vannak és ritkán szőröznek: http://www.filoestarsai.hu/szo...
Halihó!
Műszaki vizsgahelyet keresek a környéken. Ahol nem szívóznak, nincs kedvem...
Vagy embert aki rendezi.
Legyen úgy mondjuk 50km-en belül, de ha Pesten van, hát az is belefér.

Tud valaki valamit?
Sziasztok. Ha valaki keresne kiadó albérletet Győrben üzenjen rám vagy hívjon fel. Földes Gábor utcában van a lakás gardrób szekrény, beépített konyha klíma. Háziállat kizárva. Elérhetőségem:+4915773507337
Egy Intruder 8kilósa van na meg a boltjába minden ami a hegesztéssel kapcsolatos. Képes volt munkaidő után egy talit megbeszélni az aluljárós Lidlnél, hogy vigyem oda neki megvár hazaviszi a műhelyébe és másnapra kész lett. Nagyon korrekt és szimpatikus csak ajánlani tudom.
Vicces, pont tegnap gondolkodtam, hogy hová kellene menni új "fúvókáért" a CO-ba. Ráadásul itt van a munkahelyemtől 200m-re...
Megint hegesztetnem kellett ezt hátsó dobtartót, de találtam egy kiváló szakembert aki munkaidőn kívül is átvette, hogy minél előbb kész legyen. Mert ugye Ő is motoros így tudja mekkora gebasz motorosszezonban nem motorozni. Másnapra megoldotta!
Ajánlom figyelmetekbe Csabit! http://aluarc.hu/
Hu backi akkor csunyan kaphatta mimor alolam kiütöttek a vasat fél lábon de egyből felpattantam es a vasat provaltam felmerni de ezek szerint itt rosazabb volt a helyzet
József Attila úton ma délután elb@sztak egy robogóst a mentős kolléga terelt el minket a fehér suli felé ketten küzdöttek értek. Tud esetleg valaki valamit róla? Remélhetőleg nem lett nagy baj...
Persze, mindenképpen, megtisztelnél
Nagyon jó kis útvonal, tele van kanyargós keskeny utakkal.

Jelenleg a nagy CBR Mórra ment Basi fórumtársunkhoz műszakizni + pár apróság, pl. kap egy vele egyidős Remus titán 4:1 rendszert
Szóval most csak a kicsivel tudnék menni, azzal meg 90-100 az utazó és annyi...
(persze én egyébként sem vagyok az a gyorsan menős, inkább az a csavargós motoros )
Eccer csatlakoznék ha lehetséges Jocó...
Köszi a közérdekű útinform-jelentést, de sajnos ma ereszcsatorna-gyártás van soron...
Pedig már nagyon viszket a marko(lato)m. Alig várom, hogy megfussam a kedvenc: Bana - Tata - Tát - Dobogókő - Szentendre - Pilisszentlászló - Dömös - Esztergom köröm...
Pápai elkerülőn figyelni, mert kirajzottak a sünök vagy nyolc bütykössel. Gyarmat után Pápa irányába kb. 1,5 km-re olajfolt az aszfalton szép hosszú majdnem a felezőn. Egy vagonR+ láttam pirosat beleállva sz árokba mást nem. Ja meg egy helyszínelőt.
Dehogyis!
Azt leszámítva, hogy időnként a navi nem tudott velem lépést tartani, az olasz közlekedésben kb. mindig úgy éreztem magam, mint hal a vízben
Jó, nem csak a kis CBR, de a Multipla sem hat ott idegennek..
(kb. 2-féle öreg autó gyakori az utakon: a kocka panda és a béka Multipla)
Róma odabaszós , csak marék szedukszennel érdemes ! Egyszer voltam , és sajnos szombat este csöppentünk bele az éjszakai őrületbe ! Nem volt egyszerű bármit is térképelni , kempinget találni folyamatos őrült robogós hordák száguldozása és folyamatos dudálás közepette ! Még pirosak a lámpák , de már dudálnak , noszogatnak hogy menjek már a retekbe , én meg integettem nekik hogy az anyátokba menjek ha még piros ! Akkor jó lett volna ha a Kawa nem a futón van ! De aztán másnap már én is oldalhelyesen közlekedtem , hamar belejön az ember , valahogy a faszságra fogékonyabbak vagyunk ! Ja és három napig ott voltunk , és szépen megnéztünk mindent !
Te aztán tudsz élni!
Nápoly? Az igen, nálunk is rajta van a listán!

Nekem sajnos csak a 125-ös fér be, de ha a hegyekben nem is, Rómában az még jobb volt, mint a nagy...
Ja igen, és azt az autót is összetörték a tavasszal.
Btw. Nem tudtok egy rendes manust akinek van huzatópadja? Lehetőleg ne legyen messze Győrtől, mert a jobb sárvédő igen közel van a kerékhez...
No meg kicsit ronda is összekócolt sárvédőkkel, motorháztető és lámpák nélkül. Nehogy a fakabántok belekössenek...
Itt állítólag van egy a Liget utcában, de nem találom otthon soha.
Se motorszállutom se kisbuszom igy marad a lábon gurulas
Qva hatar oda vissza 200 sopron szombathely ha meg hegyesnél mész ki a masik oldal kell tobbet menni jogy beérj a hegyek köze
87-ben asszem de nem találom azt a sajtlapot pedig megvan valahol...
Én akkor kadét 750 el gurultam.