Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem az ilyen alak nem normális! Nem lakott területen van az az út, vagy akkor az utak mellett lakók mind ezt tegyék??! Nagyon hiányzik onnan egy elmeorvos!
Nem nagyon látszik mert vékonyan megszórja homokkal!
Sajnos a hír igaz.
De az olaj szerintem látszik!
Ezt nem tudom elképzelni, hogy valaki ilyen hülye legyen?!
Azt hallottam hogy lehet valaki direkt olajat önt Cseszneknél az útra legalábbis az a szóbeszéd terjed.
Jajj, juteszembe: hétfőn este az 1-esen átmentem két (nem is olyan) kis vadmalac között olyan kellemes 100-as utazóval.
Koca mama + 3 kölök szépen elosztva időben - de mind megúsztuk hála Istennek!
Sajna még alig kezdődőtt el a szezon és rengeteg a baleset autós vs motoros mindkét oldalt vannak nem normálisak szinte minden nap hallani valami balesetet motorosról..
Bakker!
Ma Bakonypéterdnél18.00 körül találkozott frontálisan egy autós és motoros.
RIP= Rekviescat In Pace = nyugodjon békében!
Megérte Neki??
Nem az a jó motoros aki gyorsan megy, hanem aki oda is ér!!!
https://index.hu/belfold/2019/... szegényről tudtok valamit? RIP!
Jó egészséget Nekik!!
Hihetetlenül aranyosak , értelmesek tudnak lenni! A nővérkéje és a bátyja megtanította a legkisebbet a számítógéppel internetezni, játszani és jövőre lesz elsős , de nem kell Neki segítség , hogy elindítsa! játsszon vele, vagy valamit begépeljen!
Kettő fiú unokám van már, remélem lesz még pár... imádom őket.
Majd ha Neked is lesz öt aranyos unokád....no akkor lesz majd a morfondír, hogy melyiknek mit??!! Mikor az egyik a csöpp lány azt mondja, "Papika én úgy szeretlek"!! Én meg majd elolvadok!
thx.Még csak négy hónapos de már együtt nézzük a motorversenyt
Heles a kis motoros!
Majd szépen ráfog! Igaz Ekecselek?!
Rendben!Persze hátha ráér.
Előtte szombaton nagy buli lesz így majd ebéd után baszassuk nek... Ekecset is beavassuk!
Rendben viszek 2 tartalékot Majd írj!