Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon köszi csimborettó!
Holnap viszem a cici fixedet
Reggel kell vegyek akkut Bélinél, Veszprémvarsányban pirosat kaptam a vasútnál, leállítottam, azt utána már nem indult. Hívtam Ekecselek barátom hozott futót, szerszámot, multimétert, bikakábelt na azzal indult a T5-ről bikázva egyből. Töltés van fix 14V. Azért a régi akkut viszem kiméretem, hogy kizárjak más hibát. Egy autós kérdezte kell e segítség. A motorosok csak intettek.
OK, ott találkozunk!
Már találtam köszi.
Holnap akkor 11:30-kor tali az ipar úti omv-n. Gyirmóti most nem vállal, anno ott bőröztettem újra a kormányt.
Nem tudok ajánlani mivel az én autóimhoz egyenlőre olcsóbb bontottat kárpitoztatni.
De Gyirmót elején van egy - a kocsiból szoktam látni.
Szép jó napot Mindenkinek!

Ki volt az?
Kicsit összeugrott a gyomrom, amikor először olvastam Kisalföldben.
Ott nem írták, hogy meg is állították…

Vigyázzatok Magatokra!
Hy falubelik!
Autókárpitost keresek helyben ha valaki ajánlani tudna megbízhatót, azt nagyon köszönom előre is.
Gyere Esztergom felé is a szénrakodót meglesném én is azt akkor valahol jól találkozunk... simán kelek hajnalban én is, nem lesz olyan batár meleg.
Köszönjük!
Jó utat, és jó pihenést!
Az én szombati karikám a Rab-Tapsifalva lesz. Autóval, családdal, tele csomitarcsival.
Köszi!
Na az megint egy jó kaja pirítóssal... hideg sörrel...
Jó étvágyat
Én éppen a tatár beefsteak-et csinálom
Nyam nyam
Én is gondolkoztam egy kis karikán, aztán úgy döntöttem, majd szombaton előbb eljövők a melóból és akkor csavargok egy kicsit....
Ezt a kis vadast gombóccal bedobom azt motoron meg összerázom.
Még úgy is módosítók ezt azt, de ahol szar az út naaa arra nem mennék!!
Orfűn is beleszaladtunk egy olyan kibaszot sz@r szakaszba, hogy már mindenkinek a fasza is ki volt.....
Oda csak Gs a jó motor!
Csodálom, hogy a műanyag motorom nem eset szét
Igen, de a szar uton kisebb a balesetveszély, hétvégén a mátra, és a héreg szakasz 50% halál......:(
Huhh,a hatvan-salgotarjan egy felettebb izgi 2x2 savos egyenes,az egri meg a felujitott szakaszig szodaval elmegy,ott jo,utana kurvaszar.
Még ha fos is de legalább van.
Most csak gyorsan össze csaptam....
Egy ilyen kis túrát tervezek, de ha vasárnap megyek akkor hajnali fél5kor már indulok!
No,a mátra kizárt.
Milyen jó, hogy a Győri topicot fossuk össze
Sorry
Vasárnap hajnalba tervezek menni, de a pilist, dobogókő stb utakat kihagyom (ritka szar minőségű út)

Cered-Felsőtárkány-Mátra a terv....
Aztán, hogy mi sül ki belőle....
vasárnap dobogókőig elmerészkedek, 40-el. forgalmas utaktól félek. ott csak hétköznap este, vagy hajnal.
Emmá nem az én bajom,Úgy döntöttem miveszem ezt a 1,5 napot.A többi ugyis vasárnap meg ünnepnap.