Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A legritkább egyet, hogy a kocsiból kirepülve éled túl. Ebben bízni több, mint ostobaság. Legnagyobb valószínűséggel öv nélkül is bent marad az ember a kocsiban és öv nélkül a légzsák fogja eltörni a nyakát. Ha régebbi a kocsi, akkor meg a saját autója belső tere fogja összetörni az ember, kezdve azzal, hogy a kormány beszakítja a mellkast, össze omlik a tüdő és ennyi volt.
Míg az öv használatával a balesetek jelentős része megúszható.
Nekem inkább az okoz napi szinten problémát, hogy az autósok többsége miért tekinti a felezővonalat amolyan "szamárvezetőnek" ? Szinte lehetetlen előzni a 35-40 km/ó sebességgel araszolókat, mert görcsösen a felezővonalhoz húzódva haladnak. Másik a ködlámpák indokolatlan használata.
Szia!

Nem is a véleményed kinyilatkoztatásával van baj, hanem ahogy most tetted.
Egyébként megtaláltam itt a cikket:
https://www.hirado.hu/belfold/...
Na azoknak az idiótáknak akik ragaszgodnak ahhoz a kijelentéshez , hogy az autóból nem lehet kirepülni meg neked is zolika. Ebben a pillanatban volt a hiradóban Seregélyesen két 17 éves fiú meg egy tinilány jampizás közben balesetett szenvedtek apuci bmw-jével. A két fiu kirepült a járműből túl élte a balesetet a lány az autóban maradt és meghalt.
Én akkor most ezzel az előző néhány oldal vitáját itt le is zárnám A két jampizó faszkalap miatt meghalt lány meg nyugodjon békében
Mert a többit már megette a rozsda.
Régen nézegettem az akkori újabb hasáb formájút mintha 2 tonna környékén emlékeznék az önsúlyára csodálkoztam is rajta mi a szarból csinálhatták biztos nem kompozit szén szálból
A legutolso meres szerint 1400 kilo volt.Uresen.
"Te azt allitod hogy jobb ha nem kotod be magad mert " ezt meg honnan veszed már te is mint ginó? Vagy másiki nick-en is regeltél ginó? mostmár valjál szint
Mutasd már meg hol állítom ezt?
hát egy fehér lelakott hunyadiért nem
Bocsi hunyadi nem kell Ráadásul ugyanakkora kaszni 6 mázsával hosszabb a tojónál. Egy sárnehéz szekér. Igaz van belőlle 170 lovas. Maradjunk szerintem az eredeti verziónál
Ahh nem akar repulni,kifogast talal.
Szóljatok ha megegyeztetek a feltételekben, megyek kibicelni.
Megmutatom a patrnt H100-ast.feher (meg nehol)
Jobb mint a totya.
Zotya ez azért nem így működik A verseny előtt is elő vannak már készítve a kupák, hogy lássák miért kell küzdeni
"Gondoltam, hogy a hülye rendőr sem annyira hülye, hogy ki lehessen magyarázni, ha magad mögött kötöd be az öved Bár azt gondoltam érted a viccet "
Ez a 5491126-os hozzászólásom, ezek szerint te sem értetted meg a viccet és még ezt lehet nem olvastad amíg a jogszabályaidat keresgetted
tényleg nem gond...
Ez ugyanaz volt, romániában a hlten asszem. Ma is nyomták a hiradoba. A román mániája volt egyensbe tolni a netre hogy mennyivel bir közlekedni hétköznapi fogalomban az uton. Most 180nal ért be egy traktort vagy mi a szart. Itt is szar lett az arány, ráadásul a szembejövöt isöelkapta azok is sulyosan sérültek
Tudom,hatha besul,ha szerencses,mint kirepulni a szelvedon.
Az agyatlanság nyírja ki az embert..... másnak ehhez nincs köze.
A walter az egy jó szerszám.
azt nem láttam csak a ford tranzit ws billencseset Ott jó lett az arány a románokból 9-ből 9. az meg szelfizgetett vagy mi. Mindig pofázom ezek a korszerű telefonok kinyírják az embert
Egyenlore latni szeretnem azt a repulest,50-rol,ov nelkul.Es felturok neked egy ugyanolyan lefosott szardarab hiace-t.
Mire kitolnak a korhazbol at is festem szinre.
Ezt is rosszul tudod.
Le van írva, érthetően magyarul, betűkkel, hogy hogyan kell bekapcsolni. A mögötted történő bekapcsolás ennek nem tesz eleget.

"48. § A közlekedésben való részvétel külön feltételei

(1)

(2)

(3)

(4) A külön jogszabályban meghatározott M1, M2, M3, N1, N2, N3 kategóriájú gépkocsiban, amelynek meghatározott üléseit biztonsági övvel kell felszerelni, továbbá olyan járműben, amelynek üléseit biztonsági övvel szerelték fel, az ülésen utazó személynek a biztonsági öv becsatolásával kell magát rögzíteni."

Ha az ülés mögött kapcsolod be, akkor ennek nem teszel eleget, vagyis szabálytalan!
Te azt allitod hogy jobb ha nem kotod be magad mert 10000 balesetbol egy balfasznak olyan szerencseje van hogy tuleli,a masik 9999 belehal,de azert jobb ha nem kapcsoljuk be mert " Soha senki nem repült még ki az első szélvédőn?"
De, biztos volt olyan honap hogy a mentosok alig gyoztek kapkodni a repulo embereket.
Ez olyan mint orosz rulettezni egy walther ppk-val.
Én egy személyautónál nem magasabb falra gondolnék Így a furgonomból kirepülve elszálok felette így esélyes, hogy látom az új autómat Már a típust nem gyártják de van utódja azt kérném toyota proace vagy hogy becézik mostanság. Igaz már citroen motorral van de adnak rá egy milla km-er garanciát. jól felszerelve egy 7-8 m szürke színben kérem dupla tolóajtóval