Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fáj a fejed vagy mi baj dzsínó, hogy fogod
vegyél be aszpirint
mert nem akarod engedni a bézból sapkát
Nem kockazatos,hisz mondtad hogy sertetlenul lehet kiszallni elore szelvedon keresztul.Mert lenne barmi bajod?
Ki mondta hogy verseny?
reklamfilm,ami utan jon a fizetseg, senki nem mondta hogy bemutatom,csak az agyadban letezik ilyen kifogas.
Tehat,beulsz,filmezem,repulsz,vagy lepattansz,eletben maradsz,kapsz egy ugyanolyan lefosott kotvany hiace-t mint volt es csokolom.Mivel alllitasod szerint sertetelenul elsetallsz a repules utan nem er kar teged,mert van egy ugyanolyan hipermsgbizhato elpusztithatalan 20 eves kotvanyod.
Hát jó pofa vag y egy ugyanolyan verdáért miért mutatnák én be egy viszonylag kockázatos műsorszámot
Ha csak ugyanazt kapom vissza akkor inkább nem repülök
Nem is kell odadni Csak ott legyen a kupa ha kirongyoltam a szélvédőn adhatod a kulcsokat Mind a két gyári kulcsot kérem hozzá a kódokkal
Apropo,az eredeti felajanlas:

[#5491123] 2018. 10. 14. 21:38
"Zoli32.01Teszteljuk,beulsz a kocsidba, neki hajtasz egy falnak,en filmezem.Ha kirepulsz a szelvedon es eletben maradsz veszek neked egy ugyanolyan autot."

Ugyanolyat,te kezdtel el vakarozni hogy proace kell,nem en.
Dehogynem.
lofaszt.Tudod,teljesites utan jon a fizetseg,nem elore.
tolokocsi felhajtó nem kell ' Hál Isten nem vagyok beteg
Már, hogy mondhatsz ilyet Egész elképedek az állításodtól
Nem mondtam kifogást Te azt mondtad, ha bemutatom a produkciót akkor leteszed a zsír hájeszt
Erre én azt mondtam, hogy oké akkor rakd ki a "kupát" a célszalag mellé Erre elkezdtél vakarózni és mindenféle h1 rozsdaboglyát ajánlgattál
Mondtam szaré-húgyé nem megy a produkció A kifogásokat te keresed
Amugy meg kifogas kifogas hatan.
Biztos voltam benne hogy hang ember vagy.
Tolokocsi felhajto is kell.
Na zolika szeki linkelte a gépet Nos nekem nem kell körbeüveges 6 nekem a VAN változat kell egyébként jobban jársz mert az minimum egy millával olcsóbb
Vonóhorog kell mert a csónakot ezzel huzigálom, és ne felejtsd, hogy mind a két oldalon legyen toló ajtó, mert annélkül egy tányér pörkőttet nem ér. Elméletileg ezen van, mert ha csak egy lenne akkor alapból ezen az oldalon nem lenne
Na ha ezt leteszed akkor akár a hátsó szélvédőn is kirepülök előre menet közben kívánság szerint
milyen üvegszilánk? Ragasztott a szélvédő
bocsesz : verso
Ragasztott biztonsági üvegen kell átmásznia,a legkevesebb a szemébe került szilánk.Kalapáccsal lukat is nehéz bele ütni,nemmég a fejével és a vállaival.
Kapsz egy munkavédelmi szemcsit is....az üvegszilánkok miatt....
azért legyen szíved egy vékony bézbolsapka nem rohamsisak
Nem,nuku könnyítés,jóhogymár rohamsisak nem kéne.
Minek mutaogassak neked proace-t,nem fogsz te kirepülni.
Hacsak nem egy proace mentőt nem hívok oda.
Eddig még "csak" egyetlen autóbalesetben vettem részt, akkor is vétlen félként, 26 évvel ezelőtt. Egy szembe jövő kamion a felhőszakadásban megpördült az úton, pont mellettünk, és bele vágta jó öreg 120-as Skodámat a jobb oldali árokba, menetiránnyal szembe, az oldalára borulva. A kocsi totálkár lett, de mi a zasszonnyal megúsztuk porckorongsérüléssel (én), illetve többszörös bordatöréssel (ő). Vér nemigen folyt szerencsére, de én azóta vagyok púpos....
Próbáltad már Néhány hasznos tanáccsal elláthatsz kell az a hájesz