Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a saját tapasztalatomat írtam le, illetve ami infót akkor osszeszedtem...
Most hogy mondod, ha mar per bevontuk az amortizációt is, amit a biztosítók vhogy elfelejtenek... az ügyvéd behajtotta...
Sajna tanú nincs, a barátom is fiatal, amúgy a felelősséget nem hinném, hogy visszavonta hisz a bizti fizetni akar csak hát keveset.
Valóban.... úgy a 3x a lett mindennek együtt... a lényeg hogy minden költség levonása után meg azért maradt egy kis zseton
Nekem ez kb 15 éve volt akkor volt a kar 550e Ft, amiből a biztosító 275e-t fizetett... a maradéktalanul pereskedtem.... 2 év múlva 970e Ft-t ítélt meg a bíróság kamatokkal, költségekkel, mindennel együtt..... ebből elvitt az ügyvéd, meg a szakértők és a tanúnak is megkoszontem, hogy rám aldozta az idejét..... meg így is maradt....
Nem fizethette ki a kár 4 szeresét. Ha a kár X, akkor azt fizeti ki és legfeljebb a kamatokat.
Más jogcímen még kérhető ez-az, ha bizonyított.
Hiába van rajta az elismerés, a biztosító saját jogon is felül bírálhatja de amikor megkérdezik a károkozót ő is vissza vonhatja bármilyen indokkal, de meg indok sem kell.... ezért ha bármi van kell keresni tanút fényképeket és videót csinálni a helyzetről... ha egy kicsi gyanú is van bármire rendőrt kell hívni... igaz akkor később fizet a biztosító mert meg kell várni a határozatot, de adott esetben megéri
Háát, a kár a szerelő szerint olyan félmilla környéki, a bizti ajánlott 124-et kp.-ben, de annyiból azért sehol nem jönne ki viszont azért ez nem egy akkora összeg, hogy több éves pereskedést megérne vagy a fene tudja, a barátom is tanácstalan, nem gondoltuk, hogy egy ennyire tiszta dologból gond lehet, a biztik meg senkiházi rablóbandák, még az ismeretségi körömből is eltüntetem aki akár csak takarítóként dolgozik bármelyiknél.
Van joga és egy jó ügyvéd kiveri belőlük a pénzt.... én két évig pereskedtem s végén majdnem a 4x összeg lett kifizetve, de addig nekem kellet szakértőt és minden költséget fizetni
Nekem olyan becsuletes pofam van hogy csak na.Volt ledobbrnve multi hogy ez az egyhonapos hogy.
Más, barátomnak kárt okoztak autóban, másik fél azonnal elismerte, kék-sárga kitöltve rajta az elismerem szó is szerepel, bizti most küldött papírt, hogy csak 50%-ban térítik a kárt mert szerintük ő is hibás volt (körforgóban ment és oldalról belehajtottak bejövő útról, nem is volt vita, hogy ki a hibás), sajna az autó 2 éves így bár kicsinek látszik a kár, de attól még elég drágának ígérkezik a javítás, nem tudom, hogy a biztinek van-e joga felülbírálni az eseményt, mivel tisztának látszott az ügy így nem hívtak rendőrt (no meg a vétkesnek csak pár napos volt a jogsija és apja elvitt mercijével volt és könyörgött, hogy kihagyják a rendőröket), van értelme ügyvédet keresni-e a bizti ellen?
Én is
9 éve nem vagyok hajlandó 1 naposnál hosszabb határidőt írni a számlára (illetve írtam mert végre abba tudtam hagyni) és az is max az előző heti munkámat foglalta magában tehát ha nem fizetik ki akkor csak az előző hetet bukom, 3 éve mondjuk elcsábítottak nagyobb díjakért másik speditőrhöz 30 napra, de 5 hónap után otthagytam őket mert fizetési fegyelem az nem volt, késések, könyörgések és én érzem magam kellemetlenül ha kérem a lét ráadásul utalgatott a fuvarszervező picsa, hogy jó lenne kicsit visszaosztani, hát ez végképp nem ment így már a fuvarok is szarok voltak, én most is úgy vagyok megállapodva, hogy ha a fizu csúszik akkor másnaptól nincs meló addig amíg nem fizetnek, érdekes módon pár nappal mindig a határidő előtt jött eddig.
Meg bizomanyba is kapok cuccot,nagyon mebizato vagyok na.
Ahonnan kaptad a büntetést kérheted, hogy mutassak meg (ha van, mert nem kell, hogy legyen), elvileg a helyszinen tudod megnézni, de hátha elküldik e-mailben, ha kéred...
Pedig rohadt kivancsi lennek ra..... koszonom!
Nem....
Osztrak gyorshajtas foto megtekintheto vhol a neten?
Én azt vettem észre, kezd megszünni ez az utólagos majd átutalom. Nem mindenhol, de egyre többen először a markukat tartják csak utánna teljesítenek.
Kezdünk egyre jobban efelé fordulni. Ha pénz van bizalom is van
Ez teny,jol is teszik.
Na jó, de benned bíznak a partnereid.
Ritkahulyevagy,utolag,kb egyhonap atutalas.Nekem ez a termeszetes
Igen Az esetek 90%-ban előre utalással fizetek proforma számlára
De kitartóan müködik.
Szakadt,lepusztult lom?