Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ìrtam privátban telefonszàmot,hìvjatok fel.
Ma megrendelte egy Tibor nevű személy tőllem a gàzkart,egyről beszélünk?
Tudnal adni egy telefonszamot?
Szia!Nekem van 1 felújìtott.
Gàzkar és kormànyszàr van mindenestől.
Sziasztok!
Haver ma esett el a NSR-el, kicsit lezúzta a gépet!
Azt szeretném kérdezni, hogy nem tudtok valakit, aki foglalkozik bontással, vagy akinek vannak alkatrészei elfekvőben?
Amit cserélni kéne:
Jobb oldali első idom(komplett idom szett is érdekelne), gázkar, talán a kormány szárát is

Köszönöm: Kristóf
sziasztok honda nsr hez 1991 es evjárat keresek komplett blokkot karbival egyutt ami jol mukődik!!! 70 2155583
szia!Írtam.
Szia! Engem érdekelne a blokk. Mennyiért adnád?
Ìrtam privàtban.
Értem, elvileg valamelyik Honda Dio-é jó hozzá, erről tudsz valamit, milyet vegyek ?
Hozzá teszem hogy amikor megyek vele akkor olyan 6-7 ezer fölé nem forog ki sebességbe, csak ha melegszik kicsit akkor szépen kiforog, karbit szétkaptam kipucoltam átnéztem ott minden rendben volt.
Ha meg sokat melegítem akkor ahogy írtam, durrog leáll nem indul.
szerintem CDI cserés.
Sziasztok!
Honda nsr 125-el az a probléma hogy ha bemelegszik akkor elkezd durrogni és nem megy/leáll, ez kb 15 perc járatás után jön elő.
Mi lehet a probléma ?
komplett nsr 125R motorblokk eladó,Csapágy,szimering kicserélve henger megfúrva új dugattyúval 0 km-el.Továbbá minden alkatrész ehhez a motorhoz.
Jó estét ! Honda Nsr emhez Plexit és ldal idomot venék ami a képen is látható ! Tel.:06209142691
Örülök neki! Sok boldogságot nektek!
Voltál kint az AMTS-en?
Igen nagyon jól,köszönjük szépen
Ez így volt jó!
Amúgy minden rendben? Ifjabb Szellem jól van? Egészséges, növöget?
Pont ezt láttam,és nemtudtam kihagyni
Km spiràlom van,a felsorolt idomok viszont nincsennek.
üdv! Keresek kereklámpás nsr125höz baloldali hasidomot, plexit, tank és az ülés közé jövő kis idomot, illetve km óra spirált lehetőleg Budapest illetve pestmegyében
Valakinek van esetleg eladó ledes indexe? :D