Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Macskalámpás NSR-hez keresek oldalidomot és plexit. Tudtok segíteni?
Köszönettel:
anti
Üdv! Nem bont valaki véletlen macskalámpás NSR-t?
HONDA MTX vázba építettem bele de a cdi-be nem ojan a csatlakozó ezért szeretnék segítséget kérni
Sziasztok!
Eladó egy Nsr 125 vadi új prox hajtókar!
Érdeklődnintelefonon!
06209254892
Sziasztok!
Lenne egy eladó meg maradt Nsr 125 ös Prox hajtókarom, új, bontatlan!
Érdeklődni telefonon!
06209254892
Nem kell azon van egy vékony réteg fejete tömítőanyag
Helló!Két féle hengert gyártottak Girardoni 1-est és 2-est a pover része valóban nagyobb,de nyugodtan felteheted az nsr-re mert tökéletesen fog működni!Minden más megegyezik!Nekem is van ilyen hengerem tartalékban.
Nekem is van jó pár alkatrész,én esetleg tudok segìteni?
hali tudna valaki nsr jc20-as blokk gyújtás kábelek meik szín mit csinál
Üdv!
Próbáltalak elérni telefonon többször, de nem sikerült ! :) Érdekelne a hátsó rugóstag , és érdeklődnék még pár apróság iránt ! Ha megkapod az üzenetet kérlek csörgess meg , és visszahívlak .
Köszönettel, Schmidt András.
30/4405192
Szia!Igen,most kaptam meg.Írtam is vissza.
Üdv mindenkinek !
Honda Nsr 125 Alkatrészeimet Eladnám !

De legfőképp a felniket!
Tel : 06 30 882-77-59
Hali connan88 !
Írtam emailt !
De itt is mondom, keresek NSR -hez kuplung bowden -t !!
Ha van valakinek még esetleg olyan amely használható várom válaszát.
becsky@freemail.hu
Szevasztok adott egy jc-20as nsr 125r a hengerem cserés lett mivel a gyűrűk eltörtek olyan kérdésem lenne mit lehet kezdeni a hengerrel?? mert nicasilos ?? furassam fel és kapjon egy új dugót??
Ki tud honda ns 400 r-t magyar országon belül ?
Sziasztok. lenne egy eladó NSR-em ( http://www.jofogas.hu/csongrad/Honda_Nsr125_bontasra_vagy_mire_akarod_51953445.htm ) A szállításban tudok esetleg segíteni, de ahhoz apróbb darabokra kell szednem, hogy beférjen az autóba. Ha valakit érdekel írjon a tivadarmagony@gmail.com címre.
Sziasztok van egy HI-JC20-as NSR-em ès szeretnèk venni hozzá egy olajpumpát ès egy karbi felújító szettet visszont nem tudom h hol tudnám ezeket olcsóbban beszerezni. Esetleg tudnae segíteni valaki ebben? Köszönöm
Sziasztok!
Honda nsr 125 2002-es (macskalámpás) motorhoz keresek idomokat és első lámpát. Ha valaki tud kérem jelezzen.
Email: istvan.racz89@gmail.com
Tel.:+36703632239
Sziasztok, Honda NSR 50 1992-es motorhoz keresnék hasidomokat(bal és jobb oldali, ami a motort takarja el). Vagy olyan idomokat, ami rámenne.
Sziasztok, megválnék szeretett NSR-emtől : https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_nsr_125_r-10362320
Sziasztok!

Honda ns 50 , olyat produkál a gép , hogy a gyertya körűl lő szikra . Ez miért lehet ? Durván kattog és így le akar állni meg miden.... Menet közben rendesen ki pörög viszont.....Köszönöm szépen
Szia! Engem érdekelne.Ha még megvan kérlek irj,és egyeztetünk.
u.a.
Én úgy tudom hogy egy és ugyan az a power a 2 motorban,magában a motorblokkban sem sok különbség van.Volt NSR-em is és CRM-em is.személy szerint az 50.000-es vételárat drágállom,én komplett blokkot adtam 40.000-ért, de kinek mi az elvárása.