Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
Valószínűleg kábel szakadás. A gyújtás kapcsoló alján a forrasztásokat érdemes lenne ellenőrizned esetleg újra forrasztanod ehhez le kell venni a gyújtás kapcsolót :)
Sziasztok!
A karbi beállításában kellene egy kis segítség :D Jól indul/hidegen melegen, de nem megy 110-nél többet., de ha nem segít a power szelep (7 ezer alatt van) akkor 85 kb a vége és nem akar többet menni. Az úszó szintről olvastam itt a fórumon, hogy fejjel lefelé tartva a karbit 24mm-re kell állítani az úszó teteje és a karbi pereme közötti távolságot. Mondjuk egy tűszelepet cserélnem kell, mert nem mindig zár le. A benzin levegő csavaron hiába állítottam nagyon semmi nem történt ha teljesen kitekertem egy nagyon picit talán jobban ment talán. Szóval egy tuti karbi beállítás jól jönne(esetleg ha a kézikönyvében van erről szó akkor egy link vagy valami, mert én nem találtam) :)
én is ilyenre gyanakszom, mert egyszer felemelték a tankot egy ilyen esetnél és azonnal visszajött az áram, mikor visszatették a helyére elment megint. De hiába mondom hogy be kellene mérni ott a vezetékeket süket fülekre találok.
CBF 1000-en volt hasonló.Ott a gy-kapcsoló után kb:7-8 centivel tört meg a vezeték,persze külső sérülési nyom nélkül.
Sziasztok!

Húgomnak van egy 2001-es NSR 125-se. Menetközben néha elmegy róla gyújtás, úgy hogy a műszerfalon sincs ilyenkor semmi fény, se világítás se az indítás se működik. A kulcs mozgatása után egy idő elteltével vusszajön minden és indul a motor. Találkozott-e valaki hasonló hibával ilyen motornál? Tudtok-e Békés Megyében olyan megbízható szerelőt aki ért ezekhez a motorokhoz. A segítségeteket előre is köszönöm.
Buek mindenkinek
Mit gyújtottál meg?
Itt azért voltak történések bőven, de megmaradok, remélem minden rendbe jön egyszer... :)
Boldog Karácsonyt Veteránok! ...És természetesen az újoncoknak is! :)
Igen,minden rendben.Nálatok mizujs?
Sziasztok!
Élek igen.
Minden rendben Veletek? :)
en igen...
Veteránok éltek még?
KiCoFighter ?
Szellem77 ?
oem-parts.hu oldalon lehet hogy találsz
Sziasztok!
98-as JC22-hez van eladó power szelep vezérlő C.D.I. illetve motor vezérlő C.D.I.
Sziasztok!
Hengerszettet honnan tudnék szerezni használtan jc20-hoz?
Sziasztok! Valakinek eladó nsr 50 vagy 80?
98-as JC22-hez van pollini hengerfej tömítésem!
Szia.Nekem volna pár idomom.
Üdv!

93-as JC20-hoz keresnék idomzatot. Lehet találni valahol normális állapotút?
Írtam ;)
(remélem el is adód nem csak felvágsz vele )
Szia.Nekem van hozzá gyári!
felső munkahenger úgy tudom,hogy ugyanaz
Szia. Köszi a választ és a képet. Úgy tűnik tényleg szar amit vettem.
Szóval vissza az elejére
Amúgy azt tudja vki hogy a kereklámpás vs macskalámpás verzió fékjei között van eltérés? Vagy ugyanaz a kettő?
(kereklámpásból nagyságendekkel több bontott alkatrész van)