Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!Lehetséges, hogy a generátor jelzi,hogy befog halni.
Eladó a képen látható R&G rendszámtartó cb1000r-re. Gyárilag ez csak feste volt, ami hamar lejött róla. Ezt utólag szintereztettem, ez nem fog legkopni. Egy apró hibája van, a rendszámtábla világitás egyik menetes szára elfordul, így az egyik anyát nem lehet meghúzni. Működésben nem jelent problémát.
Én is!!!! de miután beindult és mentem vele utánna is nehezen indult
Megsértődött
Sziasztok! Ma a jó időben akartam menni egyet de nem indult a gép.... tettem bele új akksit de semmi aztán kb tizedike életre kelt. Mikor leraktam jo volt és azóta nem nyúltam hozza. Mi a szóóósz lehet vele??
Kellemes ünnepeket kívánunk!
45000ért a dob nem is vészes de az összekötő nevetséges.
Szia! Kellemes ünnepeket!
Megvan még a hasidom?
Ha igen akkor kérhetek fotókat privátban?
Kösz
eladó
2045000 ft
Ez szörnyű az biztos ilyet fel nem raknék! Az enyémen az össze kötő csövet meg a tartót is én csináltam sőt meg a katalizátor takarót is úgy tudom h két raptor van és a Redraptor az eredeti de lehet tévedek
Az nem sok. Csekkoltam a facebookon, de a latottak alapjan nem tul meggyozo. Pl. ez borzalmas:
45 ezer a dob.
Pusztán kíváncsisából, mit kérnek egy ilyen dobért?
Kicsivel előbb szólsz...pont a Redraptorral csinaltattam egyet
ez teljesen más, vagy vannak közös elemek?

http://www.cbr1000f.org/data/d...
Értem, erre nekem Haynes van, szóval megleszek valahogy anélkül a könyv nélkül is:)
A lingshondaparts egy nagyon drága ceg.
Egy jazz-t néztem,pár lemez a kocsi árának duplája.
Nem átallottam megkérdezni egy márkakereskedőt Először szerintem köpni-nyelni nem tudtak (visszakérdeztek, hogy mi az a cikkszám amit kértem) aztán miután át lettem irányítva, azt a választ kaptam, hogy nem elérhető
Érdekes módon, több nagy alkatrészellátónál rendelhető: Lingshondaparts.com hogy csak egyet mondjak.
Görögöknél is találtam 33 juróért. Csak 41-ért akarják postázni
Huhh,én maradtam a haynes-nél.

A CBR-hez már úton van,a másik hondámhoz meg talán a héten érkezik.
Le van írva minden karbantartás lépésről lépésre, meghúzási nyomatékokkal együtt.
Ami neked van az egy felhasználói,guminyomások,műszerfal, beállítás,láncfeszesség.Stb.

Az hogy hogy vedd ki az önindítót meg pl. a dugattyúkopás ezredmliméteres limitje az meg a szerízmanualban.
Hülye kérdés:
és ez mire jó? vgy miért jobb mint ami nekem van?
Nem szervizeknek keszult, nyugaton lehet talalni igen borsos aron, magyar nyelven nem letezett.

Nekem is van egy ilyen a polcon, csak az 954-hez van :-)
Létezik, hozzá lehet jutni imitt-amott, csak rendszerint 20-25ezer forintos áron.
Ezt azt már sikerült kitúrnom a googleből, de azért jobb lenne, de csak fel kellene ütni.
Ha ilyen szervízeknek készültet az nehéz lesz.

17 font környékén láttam Haynes-t az ebay-en.
Igaz a CB1000 el együtt.