Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hasonlít, de más a típus...
Azért rákérdezek :)
Köszönöm
Itthon nem fogsz talani, szerintem.

Az ebay-en akad:
https://www.ebay.de/itm/Givi-3...
Szia, a konzolt 4 csavar tartja, 2 perc levenni...
oldalkonzol: 25.000.-ft + kit, ha nincs hátsó konzol: 15 000.-ft
oldaldoboz: 78 000.- azért írtam, hátha valakinek van olcsóbb "ötlete"
Szia, egész jól néz ki, nekem is tetszene egy ilyen:) A konzol milyen hozzá? az is esetleg valami szupergyorsan leszedhető, mint a Blaze -rendszernél?, vagy csavarral rögzíthető? Ha jól gondolom, ez a konzol van neked. E-bayen majd 500EUR-ért lehet kapni az egész szettet... Elég húzós, rohadjon meg:)

https://www.ebay.de/itm/Givi-S...
Sziasztok, ilyen oldaltáskát szeretnék Givi TPH01 Easylock, esetleg valakinek eladó???
A( konzolom már megvan)
Sziasztok!
Eladó olajbetöltő csavar CB, CBR-hez.
Esetleg valakinek elado Powercommander?
ELADÓ új JAPÁN NISSIN fékbetétpár 2009-2015 ös cb1000r hez a bolti ár alatt 70 202 70 75
Semmi ilyen nincs benne,ha lett volna azonnal kiszedtem volna Nekem a motoron legyen minden gyári, kivéve a kipufogó
Csak a power commander miatt kérdeztem, az esetleg bezavarhat az indításba. De akkor az nem játszott.
Minden eredeti rajta semmi átalakítás. A kipufogót már én raktam rá. Gyári lanc szett,gyári fékbetétek stb.
A gyári állapothoz képest vannak módosítások a motoron? A kipufogót olvastam, hogy nem gyári.
Több fórumot is találtam külföldi oldalakon ahol volt ilyen probléma de ez a videó segített. Most nagyon szépen indul
Igen tudom hogy korai,csak a gyertya cserével kezdtem hátha csak az a baj. De most legalább az is új benne és le van a gond róla. Azóta már kb ötvenszer indítottam és hibátlan. Jöhet a szezon Sőt még új akksit is kapott biztos ami biztos De a probléma csak a jeladó cserével szűnt meg. Érdemes megnézni a videót: http://youtu.be/YwRur3kVrJQ
Mázli, hogy találtatok témába vágó videót. Remélhetőleg megoldódott a probléma.
Korán szedted ki, ha tényleg csak 30e km van benne. A könyve szerint 48-nál esedékes a csere.
Igen ezt megtaláltam én is de köszönöm! Rendes service manual kellene amiben minden benne van, lehúzási nyomatékok stb. De ehhez a típushoz csak fizetőset találtam....
Youtube-on van fent egy videó egy ilyen motorról aminek szintén ez a baja hogy egyszer indul,aztán utána semmi. Rá van kötve egy műszer és lehetett látni hogy mikor nem indul gyenge vagy nincs is jel a főtengely jeladó felől. Ebből kiindulva tettünk bele egy másikat és azóta tünet mentes A motor 2008 év végi,és 30ezer km van benne óra szerint. Karc mentes,és most szedtem ki belőle a gyári gyertyákat,mielőtt rájöttünk hogy mi lehet a baja. Lényeg hogy most szuper
Évek óta beleolvasgatok különböző cb1000r fórumokba, de nem találkoztam még ilyesmivel. Örülök, hogy hamar megoldódott a probléma.
Milyen évjárat és mennyi km-t futott a paripa?
Pont erre akartam rákérdezni, csak aztán elmaradt. A kocsim csinálta ezt egyszer. Ott elég volt megtakarítani.
Meg van a hiba oka. Főtengely jeladó csere után megjavult a motor.
Benzin?? Az meg mi???
Benzin van benne?
Töltés hibátlan új akksi gyertyák légszűrő stb. Egyszer szépen indul egyszer meg tizedikre.... nem tudom mi van de a végére járok. Esetleg nincs valakinek manual hozzá? Szerintem valamelyik szenzor kínlódik lehet a MAP szenzor lesz a ludas.... vagy valami más de az biztos h baj van valahol