Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha tudtam volna, hogy létezik Gold 95, akkor azt tankolok bele. De csak beálltam a kútra és ott sima 95-ös volt csak.
Mint szintén rendszeres Omw Maxmotion95 "felhasználó" utoljára én is az Avia-nal tankoltam, de én a gold 95 raktam bele... Nem éreztem különbséget! De ha tehetem én is csak omw-nél tankolok, én abba még nem csalodtam
Mai tapasztalat üzemanyag témában... Mikor legutóbb leraktam a motort, már villogott a benzinóra, így ma indulás után a legközelebbi kútnál, egy AVIA-nál tankoltam tele 95-össel. Életemben először tankoltam AVIA-nál, valszeg utoljára is. Egyrészt a motor nem járt olyan finoman/egyenletesen, mint a megszokott ÖMV Maxxmotion-el (95-ös), másrészt főleg 6.-ban érezhetően kevésbé indult meg. Kb. 130 km-rel később telenyomtam a megszokott ÖMV naftával (10-11 liter ment bele) és helyreállt a rend. Soha többet AVIA, maradok az ÖMV Maxxmotion-nél... Amúgy ma kb. 280 km-rel pörgettem előre az órát, egy pár perces zivatartól eltekintve megúsztam időjárásilag... Hihetetlen, hogy mennyi bogarat begyűjtöttem, szerintem soha korábban ennyi nem kenődött el a ruhán és a motoron korábban.
Sziasztok. eladó kicsi hibával. ha esetleg valakit érdekel. 2010 cb1000r leömlö
Ok, köszönöm
Köszönöm, úgy néz ki megoldodik.
Üdv.
http://www.solvart.hu/

17-18 ezer azt hiszem, de lehet olcsóbb....
szia, Tourmax fesszab 145 eur
szia, Tourmax fesszab 145 eur
Sziasztok, feszültség szabályzót keresek.
tud valaki segíteni?
Köszönöm
Szia, ez megvan még?

Köszi
Fent vannak az új gumik,eddigi tapasztalat csak pozitív.
Helló!
Írtam privátban.
Szépen, finoman mozdul, érzésre rendben van. De azért kap újat.
Már megvan az időpont a szervizben, szimering és olaj cserére.
Én is 3 éve vettem, az enyém sajna nem volt szervizkönyves, de tudom ki volt az első két tulaj, bízok bennük.
Semmi sem szól a teló olaj csere ellen :))) Amikor álló helyzetben lenyomod a kormányt, akkor szépen csúszik lefelé a villaszár vagy hirtelen benyomódik pár centit? Ha utóbbi, akkor egyértelműen cserés.
2009-es az enyém is. Harmadik éve van nálam, azóta nem, de szerintem előtte sem cserélték.
Bár itthoni, szervízkönyves.
Üdv! Aktuális még?
Szia! Porvédőket nem. Vagy legalábbis külön nem volt szó róla... Nem tudom.
A szimmeringek, az olaj és az olajtisztító szer együtt kb. 30 e Ft volt, ehhez jött még a munkadíj. 5 évente kibírható...
A tied milyen évjáratú? Volt már cserélve benne?
Szia!
Épp most készülök erre én is. Csak szimeringet cseréltettél, vagy porvédőket is? Kb mennyi volt az egész alkatrésszel , munkadíjjal cakk-pakk?
Csak egy kis tapasztalat megosztás: januárban kicseréltettem a teleszkópolajakat. A motor 2009-es évjáratú, szóval ráfért már... Amit észrevettem, hogy kanyarban sokkal stabilabb lett a gép, élvezetesebben irányítható. (Gyári szimeringeket vettem, és öhlins olajat.)
Aki esetleg még halogatja a cserét, az ne tegye. Én szerintem 5 évente le fogom cseréltetni.
Sziasztok!
Ha valakit érdekel, eladó. Kevés km van benne. Első-hátsó gumi. Pilot Road 2 2017-es.
Erről lenne szó:
Persze, ha az első nemtúl kopott. Egyébként az első a 2ct - nél is egykomponensű szerintem.....
Sziasztok.Gumi csere lesz,elöl még jó (pilot power) hátsó lehet power 2ct?