Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor csak ott szép, ahol látszik?
Hát, akkor szerintem én is neki fogok ugrani. Mivel dörzsölted?
Én szabad kézzel csináltam és nem szedtem le a leömlőt.
Tavaly nyáron. Persze besárgul egy idő után, de időközönként megdörzsölöm egy kicsit, osz' jóvan.
Nahogyén a leömlőt a motor alatt gebeszkedve nyalogassam...................no way.....
Simán szabad kézzel hülyeség belekezdeni szerinted?
Szép lett. Polírozógép muszáj hozzá?
Mikor csináltad? Csak kíváncsiságképpen, hogy tudjam, mire számíthatok. Nem jó buli gyakran leszedni a hűtőt, minden kacatot, hogy levegyem a leömlőket... Azért políroztam most, mert amúgyis esedékes volt a hűtőfolyadékcsere, szelephézag-ellenőrzés és egyéb finomságok.
Volt egy GS500-as Suzukim, amit beindítgattam rendszeresen télen. Szivató ráhúz, indítás után kb. 4 ezres fordulat... Egy szezon után eladtam, így nem tudom, mi lett vele, de tartok tőle, hogy olajfogyasztós lett szegény...
A legjobb cucc az autosol :-) En is azzal csinaltam:
Sosem indítgatom télen a motort. Kivétel, az olajcsere, olyankor beinditom átmelegíteni az olajat.
Az ákosira néha ráteszem pár órára a töltőt, hogy ne merüljön le, bár volt, amikor elfelejtettem egész télen es ugyanugy indult 2-3 furdulat után. Szóval ez is csak a saját lelkiismeretem megnyugtatására jó
Ezzel .
Polirkorong fúróba befogva, meg autosol polirpaszta a lajostól.
Nem vészes,van normális motorom is,ez csak hobbi.
Majd otthon megnézem videót. Én még a benyával sem foglalkoztam, csak 95-ös volt benne, amikor elraktam.
Az kellemes lehetett. :)
Ja,KB 3-4x töltöttem fel a processz alatt.
Ez e,kb 2 nap volt mire elkezdett járni,1 hét mire kiszáradt annyira hogy induljon friss benzinnel.Nagyon megszívta magát a szerencsétlen.Igazából a karbi megbontását kerülném mert igen nagy meló nekem mint járatlannak.Pedig 98-assal volt elrakva.
A szürke gyönyörűség pöcröff.

http://youtu.be/gbDdr9_KBqQ
Az akksi bírta a nyúzást?
A CBR vagy a Triumph? Azt nem mondtam ,hogy a Hornet könnyen indult, de nem foglalkoztam vele. Az első indításnál kicsit sokáig kellett forgatni, aztán beröffent. Valamennyivel könnyebben indult, ha emelőn állt egész télen.
KB félévig nem indítottam,iszonyat durvánnehezen indult ujra.
Durván ganés volt :D
A karbis Hornetet sem indítottam be anno, a CB1000R-t sem fogom feleslegesen járatni.
Szeptember végén tettem le a gépet és hétfőn indítottam be először. Fűtetlen garázsban állt több mint 5 hónapot. Elsőre, néhány forgatás után indult. Mint ahogy el is várja az ember egy japán, injektoros motortól. Ti be szoktátok indítani télen is? Én már pár éve nem teszem. Utánaolvasgattam és szerintem többet árt mint használ.
Mivel csináltad?
Fél Európa mocska van ráégve .