Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

EZ HAMAR ELMENT! Gratula!!
Mert már nem bírom tovább nézni hogy csak porosodik a garázsban. Idén mentem vele vagy 500km - t összesen és tavaly sem sokkal többet egész évben. Ahogy elnézem Darázslovas kolléga egy nap alatt többet teljesített.
800km teljesítve Nem fáj semmim, nem is zsibbadtam, nagyon nekem épült ez a motor
Miért adod el ezt a szépséget?
2013.04, 13670 és mind az enyém. Mostantól viszont átadom valaki másnak a lehetőséget .https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/cb_1000_r_plusz_abs/honda_cb_1000_r_plusz_abs_extreme_1_tulajdonos-14645419
Kösz. Csak azért merült fel bennem, mert állandó gáznál olyan 4-5 ezres fordulaton "minidadogásokat" tapasztalok, mondjuk 10 ezerrel előtt is így volt, gondoltam esetleg a gyertya miatt lehet. (alapjáraton, terhelésen nem veszek észre semmi különöset.)
Télen 33 ezernél néztem, tökéletes állapotban voltak, benne hagytam.
Kár is lenne ilyesmire befogni. Arra valók a robogók...
Gyújtógyertya... Ki cserélte már és hány kilométernél? Előírás szerint 48 e km-nél esedékes a csere. Kíváncsi lennék, hogy egy 48 ezres gyertya mennyire van elhasználódva, érdemes-e egy picit előrébb hozni a cserét vagy fölösleges.
Nem, nagyon ritkán, évente ha 5-6 alkalommal. Csak és kizárólag élvezeti céllal motorozom
Az első két évben megvolt a 10ezer, tavaly már csak 8, idén viszont, amint írtam már előbb is, eddig kb 3000... elég hülyén adja ki mostanában a meló/szabadidő/időjárás-hármas...
Az szép, szezononként majdnem 10e km... Én örülök, ha 4-5 ezer összejön. Munkába is ezzel jársz?
Csak a végén :-)
Az fájni fog ... nagyon.
Ezért holnap belepörgetek vagy nyócszázat :-)
Ez tényleg nem sok. . 17 óta 12e.
2015, 26e, 8e - Jááááá, de keveset mentem eddig. Mentségemre szolgáljon, hogy 2017-ben vettem a motort apaszabadság alatt Abban az évben nem mentem sokat.
2016 április 10 -től a mai napig, de az idén még alig mentem 3ezret, ebből 2 Szardínián....
A 31e hány szezon alatt jött össze neked?
2009, 36e, 31e
Csak kíváncsiságból... Vajon kinek mennyit mutat az órája, illetve ebből mennyit tett meg maga.
Kezdem én (évjárat, össz km, ebből saját ennyi szezon alatt beleértve a mostanit is)
2009, 37e, 13e (5).

Ti jöttök.
Igény esetén motort is tudok adni bármelyik lentebbi termékhez
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/cb_1000_r/honda_cb_1000_r-14596598
Eladó Mivv hátsó dob+takaró lemez. 40.000Ft
Eladó hátsó ülés helyére felszerelhető doboztartó. Nem csúfítja a motorod konzol, akkor teszed fel, ha kell. 45.000 Ft (új ára 90dTf volt)