Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog téli napfordulót!
Boldog karácsonyt.
Kellemes karit!
Nézőpont kérdése: Kellő mennyiségű ital elfogyasztására minden szín rózsaszínű lesz , még az erősen sötétkék is!
Azt akarod hogy rózsaszínű legyek?
" Ahonnan származom ott ilyennel okosodunk. Minél többet iszunk belőle annál okosabbak vagyunk és mindenhez IS értünk. " Hajrá!
Olyankor már majd nem rózsaszínű fejlesztő mérnök vagyok.
Köszi. Ahonnan származom ott ilyennel okosodunk. Minél többet iszunk belőle annál okosabbak vagyunk és mindenhez is értünk.
Gészseggggedre!
Nem iszok vodkát de pálinkát igen.
Vodkára cserélted a kerékcsapágyat?? Mennyit adtak érte??
:) oda fogok figyelni!
Most éppen első kerékcsapágyat cseréltem.
Mivel tengetitek napjaitok motorbarátok?
Én unalmamban autórámpát hegesztettem hogy ne ázzon annyira a verda
Természetesen Sportmotor.hu logoval ellátva
Leeresztőcsavart rakd vissza mielőtt elkezded betölteni
Haver GSR-jén cseréltük, azt már egy litert belenyomtam mikor észrevettük hogy tiszta vax a csukánk
Szuper grat hozzá.
Végül tök jól megoldódott. Kiszedtük a termosztátot elvittem a Bárdiba és pontosan ugyanolyat tudtam venni Japán gyártásút 1800 Ft -ért 18 e helyett.
Ja azt elfelejtettem hogy már nincs fent a katalizátor. Teljesen nyitott a kipufogó és nem hullámzik az alapjárat sem.
Igen de ha bekötöd az másik elektronikát és ha az rossz akkor nem indul be vagy luk van a gázreakcióban vagy egyéb ilyenek. Na itt nincs ilyen. A finomhangolás padon meg majd márciusban a Prop-technél Esztergomban. Természetesen az ő segítségükkel szereltem be és mindent úgy csináltam és csinálok ahogy a Csunderlik Csabival megbeszéltem.
Mit jelent az, hogy működik?
Az, hkgy beindul és jár a motor... ha jól tudom ez eddig a kütyü nélkül is mentn Nem?
Megoldódott a dolog beszereltem és működik.
Hozzájutottam egy ilyen elektrinikához kipufogóval együtt. Másik motoron volt fent. Tud valaki valamit arról hogy ilyenkor simán mehet fel az enyémre vagy azért vigyem el egy összelövésre. Bár azt se tudom hogy igazából működik-e. Csak annyit hogy motoron volt rajta extraként több más dologgal együtt.
Nagyon szépen köszönöm, utána nézek.