Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Régi vasutas kabát nem jó?
Vigyázz a polírozással , ne forogjon nagyon gyorsan a korong, mert esetleg túlmelegedhet a polírozott felület, de gondolom csináltál már ilyet Most próbálok régi rossz kalapot szerezni, az remek vékony filc-korongnak .
Egy elég, a korong nem kopik. Koszos lesz ugyan a polírozás során, de az nem gond. Én már azóta is használtam máshoz is azt a korongot.
A teljes polírozáshoz hány ilyen korong kell szerinted?
Simán csak befogatom, mint egy fúrószárat, aztán hadd szóljon?
Egyedül dolgozom! ...de neked nem rendezek semmit ...jaaa és beraktam!
Amit linkeltél, azon van tengely.
Köszi a válaszokat. Azt nem írtam, de Autosollal kentem be én is. Csak jól jönne a gépi segítség, mert kézzel már nem bírom :)
Befogócsap is kell a fúróhoz? Vagy korongtól függ?
Igen, én is olyannal csináltam fúróba befogva.
Előtte bekened Autosol Metal-Polish pasztával a csövet, hagyod állni pár percig és utána a koronggal lepolirozod. Elég szép eredményt lehet vele elérni.
Sziasztok!
kipufogó leömlőket elkezdtem kézzel polírozni, de kb. másfél óra alatt a munka felével sem végeztem; biztos van itt, aki polírkorong+fúró kombóval dolgozott... ki, milyen polírkorongot javasol? Ilyesmi jó lehet? https://prenkerszerszam.hu/ter...
Semmi felsőbb összeköttetésed nincs?? Egy kis jó időt rendezhettél volna, hogy rakd bele! !
Sajnos tényleg nem mostanában ...de lesz itt még jó idő!
Én is motoroztam elsején Kb. 30-40kmt mentem, qurva jó idő volt. Úgy nézem mostanában nem igen lesz hasonló...
Köszi így már értem.
Van egy kérdésem nektek is ez a cimke felirat van a motorotokon? Nem a szín kódra gondolok.
Boldog Új Évet mindenkinek! Én is megnyitottam bár én csak az udvarban és a kisfiammal a tankon de mentünk 1 km-t.
Ezennel megnyitom 2021-es motoros szezont!
A régit ne sajnáld! ...a lényeg, hogy sikerült
BÚÉK!
Na, túl vagyok rajta. Szinte zökkenőentesen ment. Az olajszűrő alig akart lejönni, fogóval is nehezen sikerült kilazítani, össze-vissza horpadt :)
De végre megvagyok. Jöhet a tavasz.
És BÚÉK mindenkinek!