Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pirelli dragon super corsa
Leírtam hogy azzal a takaróval egyben vettem és úgyis lehet venni. Fehér volt a takaróm
Néha azért ülj is fel rá azért...
Nekem már zacskóba pihen a road5 szett!
Az meg nálam, minimum 3 szezon
Mennyit tudtál menni vele ? 1.2-1.4-en jól viselkedik a hátulja? Haverok próbálták, azt mondták hogy inkább a 213E
A rosso corsa birt 8e-ret,de mivel fagyitúrista vagyok kell a fenének sportgumi,a road 5 meg asszem 12e-nél tart,és se ke kocka,se megcsúszás.Nagyonnemmindegy mennyi méter után égetem el a 90 rugót.
szerintem vászonig se
De a sportgumi nem is arra való, hogy 14-15 ezreket menjen vele az ember.
Bir 14e-zret kopásjelzőig?
Próbáld ki a Dunlop sportsmart TT-t, beszarás az a gumi. Már a másodikat nyúzom.
Angel gt2 van a motoron, háát nem nagy szám
Idén váltok inkább Road5-re
Michelin Pilot Power 3, mint mindig.
Ti milyen abronccsal kezditek a szezont?
Volt már dolgotok Pirelli Angellel? Vagy az lesz vagy Continental, még nemtudom
De. Az ott ki van fúrva 4 ponton. Az én fejidomon nincs furat. Ha ez az ára, meggondolom még...
Ja és nem kell kifúrni semmit együtt van a fejidom burkolattal.
Dpm race sárvédő. Ez is 15ezer volt.
Ermax plexi. 15ezerért vettem használtan. Haverom szólt hogy egy cb1000r-ről leszedték az extrákat és gyáriként eladták és van pár cucca. Köztük volt. Teszteltem két hete. Befeküdve a tankfelé 220nál teljesen jól elterelte a szelet. Hideg volt az aszfalt ezért nem húztam jobban. De bevált eddig. 160nál kiülve teljesen kényelmes. Lett egy hátsó sárvédőm is de azt még nem rég hegesztették meg és éppen festőnél van. Az is csinos cucc. És persze az elektronika is arról a mociról került hozzám. Hát igen meleg lett tőle a gép.
Jó, akkor csak én vagyok ilyen agyament
A plexiről mesélsz nekem? Úgy vetted rá? Meg kell hozzá fúrni a fejidomot? Mennyibe került, ér valamit? Komolyan gondolkodom idén egyen, de lövésem sincs milyen legyen...
Az RB és az R9 mit jelent? Tudja valamelyikőtök?
Nem. Fűtött garázsom van.
Hát, olvastam, hogy a túl magas fordulatszám sem jó.
Most fogok először polírozni.
De sok baja nem lehet egy rm acélnak vagy igen?
Oké, köszi.
Jól látom hogy te is a lakásban tárolod a Vasat?