Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oda is nagyon mennék már, kuvvaéletbe... de egyelőre nem tudok tervezni, nem látni ennek az szarnak a végét. Jelen felállás szerint van több útvonalam is erre az évre, a lazításoktól függ, hogy merre indulok.
Ahogy ismerem magam, ez csak tervezgetes maszatolas, inkabb jovore celzom meg ujbol a szigetet.
Mindenhol tele a tokuk a lezarasokkal, ezert igazabol normal emberi szinten mindenki lazit, igy tuti emelkedo fertozes lesz.
plane lazulnak amit csak belengetik az oltast.
lesznek meg itt tuntik meg direkt nyitasok tiltas ellenere, meg emelkedo szamok.
De teny igy a - 10 fokban hogy kiderul ami bederul.
en ma megmertem, siman elfer a kocsiban egy 150-es ágy a motor fölött.
Május Kunmadaras. 10 napra nem megyek egyedül sehova. Augusztusig meg nem ia tudnék. Asszony sose volt nagy motoros.
Meglátjuk, mi lesz az eredménye az olasz lazításnak.
Az oltás nem érdekel, szerintem abból idén még nem lesz gond. Sehol nem állnak úgy, hogy bármit követelhessenek a pórnéptől.
Majus elég meleg pite ahogy szarakodnak az oltassal.
Esetleg a gyereket be lehet addig adni valami bányába dolgozni.
Azasszony meg főz-mos-takarit.
Fiatal vagyok még a gyerekekhez kicsit később meg majd túl öreg
Majd változik a véleménye, nálunk is így volt.
A család mellett azért néha bele kell férjen egy kis magánbuli is. Májusban, ha a korona nem szopat be, egy hét szardínia, augusztusban meg egy hét/10 nap nyaralás a családdal. Emellett egy-egy vasárnapi motorozás, esetleg szeptemberben egy szombat-vasárnapi hosszabb csapatás. Mondjuk a szeptemberivel a feleségem is jól jár, mert általában utána elviszem őt is kocsival. Imádja a hegyeket, szóval az osztrák-olasz-svajci vonal neki nagyon bejön. Mondjuk, nálam a gyerekek már nagyok, a fiam is motorozik szeptember óta.
Minden bizonnyal a gyerekeire és a feleségére gondolt, nem anyura és apura
Két évesen lehet nehéz lenne a gyereknek. Sőt amikor megszületett az anyja kijelentette többet nem ül fel a motorra.
Család róvására ? Az egész család motorozik
majd becsukom a szemem és jól nem nézem meg
Majd kuldok kepeket.
Rendben köszi. Idén még biztos nem lesz külföld. Főleg mert 6 hónapig sulin vagyok.
Csak alternativakat vazolok fel, vagy elsz vele, vagy nem. Te dontesed.
En tuti megyek ha engednek, csak idovel nem allok jol, ezert tervezek-trukkozok.
Tirolban ahonnan kitíltják a motorokat? De amúgy írtam lejebb hogy nem vagyok osztrák fan. Plusz hosszú lenne itt leírnom miért nem menne ez nekem. Viszont tudod hogy hol, ezt el tudom magyarázni neked.
Itt ket nap egy egy delelőtt kipattintasz egy s1000xr-t var R-t es fulig er a szad, a tobbi napon meg kisered a csaladot.
https://www.weisseespitze.com/...
Ehhez kellene egy kis busz. De persze amúgy lehetne ha lenne rá pénz.
Hát nemtom én nem érezném jól magam 1-2 hétig távol tőlük főleg hogy ha nehezen össze tudnám hozni rá az anyagiakat akkot velük meg nem tudnék sehova menni. Sajnos ez van.
A csaladi nyaralskor olyan helyet valsztasz ahol mama-gyerkőc tud kirandulni-wellneselni-kalandparkozni, te meg meglogsz egy-ket nap, vagy delelőtt-delutan szerpentinezni, es mindenki vigyorog.
Van olyan hely hogy motor sem kell, berelni lehet.
Simán lehet család mellett is, persze nem úgy, ahogy a srácok írták, de össze lehet hozni évente 1-2 nagyobb túrát is.