Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert jól dolgozott!!!
Hajrá-hajrá! Mitől lett olyan fekete?
2 órás meló eredménye...
Köszönöm az infokat, akkor megpróbálkozom vele.
Hosszabbak a lábai.
Majré nulla ? Vagy miben nyilvánul meg az hogy kinőtted ?
A szerelőm rendelte, sajnos nem tudom honnan.
Vagy jövőre vagy jövő után mindenképp váltok. Nagyon érdekel az ezres, és ugyan nem motoroztam olyan sokat, de már régesrég kinőttem a 600ast. Nem tud újat mutatni... Ennek ellenére idén nagy felújítás, gumik, láncszett, gyertya, első teló. Ízekre lesz kapva a Darázs
Én is eléggé hegyesnek látom, ráadásul a lánc kettő irányba leng ki így nem csak felfelé mozdítom mikor láncfeszességet ellenőrzök, hanem lefelé is húzom. A lényeg inkább mindig lazább legyen egy picit. Nem volna jó kikezdeni a csapágyat vagy a házat is volt már ugye ilyen szaGember!
Én zt a kis-lánckereket eléggé kopottnak látom!?? Szerintem elég azt kicserélni!
ühüm.
Ha a “mester” azt mondja, hogy az, akkor az. Ettted?
A reed szelspre gondolsz?Ami a tasinal utanegető?
A louisban feketét adnak. Pár kommenttel lejjebb tálalsz linket.
Motorokon nincs kipufogógáz visszavezetés, másodlagos levegőrendszerek vannak különböző neveken amik friss levegőt juttatnak a kipufogóba, hogy az el nem égett benzin eléghessen és a katalizátor minél hamarabb elérje az üzemi hőmérsékletét, ezzel csökkentve a károsanyagkibocsátását a motornak, jobb euronorma.
Meg az a rohadt kipufogógáz visszavezető biszbasz is útban van.
Elég nagy szívás, de nem lehetetlen. A váz mellett levőkhöz, le kell venni a trafókat, hogy hozzáférj. De még így is olyan szar helyen fut a váz, hogy olyan kulcs kell hozzá, aminek flexibilis a feje. De elvileg a szerszámkészletben találhatóval is ki lehet cserélni. Ha megvan.
Cseréltetek már gyertyát? Mennyire kell szétbontani hozzá a motort, váztól hozzá lehet férni stb.?
Elárulod, hogy hol sikerült venned fekete színben? Legközelebb tudjam, honnét kell rendelni. Kösz
Mindenki rak ra gyarilag.
Aztan meg elfelejtik.Az se veletlen.
Bubus rakta fel ;-) Nem egyedi eset, csak keress ra a neten, foleg kulfoldi oldalakom ;-)
Mellesleg, Hondaek csak szorakozasbol raktak oda gumit gyarilag?
En is épp ezen töröm a fejem... holnap úgyis letakarítom a hatso feket, meg fekfolyadekot cserélek, ha nem cseszek el sok időt, ráveszem magam és leszedem a kislanckerék takarolemezt, és lefilmezem a zajcsillapito nélküli állapotot... -be is b@szna, ha ilyen hangja lenne a láncomnak....
Ha el nem felejtem levideozom a sajatot,mindnek van némi lanchangja.
Hát Zoli, egyik motoromnak sem volt ilyen hangja vagy szarul van bent a kerék és az miatt van ilyen hangja, mert ugye simán előfordulhat hogy szar a jelölés a villán. Vagy egy gyári szar széria volt ez a JT-nél
Hát, szerintem itt keresztbe volt inkább valami