Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Teljesen mindegy, PC nélkül nem fog egyenletesen járni, nem megfelelő neki a keverék. Hosszú távon gond is lehet belőle.
De csak 74 fok körül és csak alapjáraton főleg ha párszor leforgatom. 80 fok fölött meg hidegen nem csinálja.
Nekem a gyárival is szokott hullámozni.
Meg van a gyári.
Gyári nincs meg? Tedd fel azt nézd úgy az alapjáratot. Hát igen nyitottabb kipunál elszegényedhet a nyál, keveselheti.
Valaki állítatott itt injektor térképet a motorján sport kipufogóhoz? Enyém alapjáraton picit ugrál. Arra gondolok de lehet hülyeség, hogy a nyitott vég miatt az elektronika próbálja kompenzálni az üzemanyagmennyiséget vagy valami ilyesmit azért nem jár egyenletesen. Jól gondolom?
3 évig és éppen nem mentem vele 13ezret. És hogy tudnék hozzá jutni és mennyiért?
Hány évig volt meg az a fehér Horneted? És mennyit mentél vele?
Magyar! Könyvkötővel készíttettem Rengeteget lehet okulni belőle. Imádom falni az oldalakat
Köszi. Így már értem.
Bocs, felette van, nem alatta
Azon az oldalon nem tudsz direktben rendelni, van az impressum alatt. Egy "bestellformular" pdf fájl ami a "megrendelő lap" és kitöltve, e -mailben, postán vagy faxon elküldve tudsz rendelni, de csak németországban szerintem.
Hmmm kicsit analfabétának érzem magam mert azon az oldalon nem találok olyan feliratot vagy valamit amit bejelölnék a vásárláshoz vagy mutatna egy kosarat hogy benne a cucc.
No, ezt az sc jeloleseket nem vagtam, leragadtam a PC31 nel. Eleg annyi is untig nekem.
Az ipse vagy ceg megbizhato, csak par kattintas es jon dojcslandbol 45+17 ojroert.
SC60-hoz kell neki, az meg benne van a leírásban.
A tök tudja jo e az sc80 hoz valo, csak ezt talaltam, ebay meg nemetul is megy.

https://www.ebay.de/itm/GSG-Mo...
Egy bajom van ezzel az oldallal hogy a német nekem teljesen kínai. Legalább angol lenne. Így kicsit problémás lesz a rendelés. De majd próbálkozom. Úgyse most fogom megrendelni.
Bocsi nem is nekem szólt a kérdés. Stornó a válasz.
Természetesen :-)
A hornet? Nincs. Beszámítattam az ezresbe.
Cb megvan meg?
Ez még jobb. Szállítási költséget tudjátok? 30ezer együtt a hátsóval még belefér csak jó legyen.
Úgy is van, nekem is GsG van, adják hozzá a megfelelő csavarokat.
Ezekkel vigyázni kell, mert a legtöbb kínai alumínium csavart ad hozzá ,ami nagyon nem jó. Egy szaki az alu csavar alapján csinált nekem rozsdamentes anyagból.

Inkább vegyél egy kicsit drágábban GSG-t:
https://www.gsg-mototechnik.de/