Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pontosan, photoshop az egész...
Akárhogy csűrik-csavarják, még ha minden másban igen is, kinézetben semmi esetre sem veri a legelső verziót...
Van egy régi magyar közmondás is!
Sose hallgass a hülye régi dakota közmondásokra!
Hát nem tudom, ezt az 1 képet űzik fűzik mindenhol,de semmi konkrét.
Nézd meg youtube-on van pár videó.
Én is nagyon vártam, de egyre jobban úgy tűnik,hogy csak fikció az egész. Ha valóban lesz ilyen,szerintem nem lesz bicigli kormányos, egy CBR sem az. Olyan kiemelt magasított lehet mint a CBR 650 f.
Ez a kép nagyon csinált, nézzétek meg a kormány meg a tükrök viszonyát, ha fogod a markolatot pont takarod a tükröt. Valaki szivatott mindenkit, rámontázsolta a 650R idomzatát egy CB 1000 re.
Ez igaz,viszont én nagyon közel állok hozzá.
Ez egyenes kormányos olyan mint ami a kawának meg szuszkának van. Tehát nem annyira sport motor.
Mindig is naked párti voltam, de ezt el tudnám képzelni alattam. Szép!
Nem hoz lázba. Sose volt speed gépem és ez már nem is fog változni.
Csupán a dizájn miatt nem cserélném le az SC60-asomat erre. Viszont szerintem ezzel a frissítéssel valamivel szebb lett. A motor és elektronika pedig sokkal komolyabb mint a régiben (SC60).
Senki se tökéletes.
Ez tetszik.
Nekem továbbra is tetszik.
Igaz hogy ezres,sor4,honda,de tetszik.
Nem vagyunk egyformák,nekem nagyon bejön!
Itt "jobb" képek vannak:
https://totalbike.hu/hirek/2020/11/10/hanyattdontott_lampat_kap_a_honda_cb1000r/

Nekem továbbra se tetszik.
Továbbra sem tetszik.
A lom CBR-emen azvan hátul.
Elől meg horror,öngyilok,borzadály egy angel GT.
Ezt találtam itthon ingyé.
Na ezért mondom hogy kinek mi jön be.
Mondjukspec a powerek igen hirtelen vesztik a tapadast,szoval az nem annyira jott be,neha vicces volt,de a road 5 igen.
Ha télen is motorozni akarsz arra külön gumi kell pont. Az eső meg a melegre meg szárazra meg ízlések és pofonok. Én michelin párti vagyok és abból is a powert szeretem. De valaki pirelli dragonos annak ellenére hogy vizen teljesen rossz. Valaki continentalt szerereti én sose tennék motorra volt de nem jöttbe ahogy a bridgestone sem. Dunlopot használtam de annak sem tetszett a reakciója. Persze ezért mások megköveznek mert nekik az jött be.
Régi Dakota közmondás:
Hülye kérdésre hülye választ
Szívesen
Sokat nem segítettetek de azért köszi
Megoldható