Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennyiért? Üléspúpot?
Cs.dzsordzso vásárlására gondoltam.
45e Ft, nem 45 euró :D
Egyre jobb az 15ezer.
Ez már tényleg brutális ár.

Kb. 3 éve kerestem, akkor azt mondta nekem a Dream alvázszám alapján, hogy már nem kapható, kifogytak belőle. Ezután keresgéltem a neten, sokan árulják webshopban, de azoknál se volt raktáron. Végül írtam a Honda Magyarországnak és segítettek nekem találni. Egy belga raktáron volt még belőle, kaptam is egy cikkszámot, amellyel már Dream is megtalálta a rendszerben és megrendelte. Színkód szerint passzolt, de fényes lakk helyett matt volt rajta... Sikerült egy kicsit alkudni belőle, aztán egy fényező megcsinálta. Így állt meg 45e Ft környékén.
Nem akarok senkit vinni. Így nekem teljesen jó. Kinek mi a felesleges az nézőpont kérdése. A másik elektronika is az mégis teszek bele had legyen még több erő benne. Harmadikban is akarok egykerekezni.
cb1000rshop.com-on 220€.
Én is onnan rendeltem.
Nem emlékszem rá, hogy kikértem volna a véleményed. Én döntöm el, mire költöm a pénzem, nem te.
Üléstakaró? Egy baromság. Ha vinni akarom csajomat akkor meg cseréljem vissza?
Olyan marhaságokra szórjátok el járványhelyzetben a jómaddzsar forintjaitokat hogy eszem megáll
Na akkor nem lesz.
Az szuper ár. Én újat vettem Honda kereskedésben, de állítólag már sehol sincs raktáron. Éppen ezért a külföldi csoportokban is egyre magasabb áron cserélnek gazdát használtan, 170€-ért is láttam már
Annyiért jó áron volt.
bontóból vettem 15000-ért
Sokba fájt?
én már igen
Valaki vett hátsó ülés takarót?
Nem vagyok Vettel, hogy vizes aszfolton is jól menjek...
Ajjaj kritikát kaptunk? Enn yire rosszak a motorjaink?
Csak az udvarban mert a gyerek motorozni akar.
Már nem...
itt esik...
Van köztetek olyan perverz állat aki mostanában előveszi a vasat? Úgy mennék egy kört. 3 hete nem mentem.
Nem állt rá a tuningipar az idomokra?
Vagy kittben,vagy akár gyáriban megvenni?
Ha ekkora a vágy simán meg lehet csinálni.Tudok ipséről aki gond nélkül rádobta a 18-as street R-re a 16-os daytona műanyagjait,kormánycsutkákkal együtt,és semmit nem kellett mókolni.