Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mikor megy el az áram sztenderden vagy anélkül?nézd meg lent a stop kapcsolót.
köszi
van egy az indító relénél, és ugyanott a jobb oldalon vannak a bitositékok egy fekete dobozban
biztik hol vannak?még nem láttam őket.
múltkor is így jártam elindultam aztán út közben leállt,akkor a szűrő volt tele,most a szűrőt látom tiszta belülről,az ác viszont nem tol semmit:)megy de fordulatra fullad ,gondolom ami tud folyni az kevés nagyobb fordulathoz.
Vedd ki az ac-t és nézd meg direktbe kötve hogy működik e. Ma igen akkor nem azzal van a baj ja és a biztosítékokat is nézd meg.
Van valami amit figyelnem kell.vagy figyeljek rá?
mai motorozásom megint kudarcba fulladt,megint benzin probléma.
Ha lehúzom a karbisor fele menő benzincsövet akkor az ac-nak nyomni kellene a benzint ahogy önindítózom nem?itt még csak nem is folydogál!múltkor azt hittem szűrő de ezek szerint az ac rendetlenkedik,holnap a körmére nézek.
csináltattam igen.
ja értem akkor m1
Na közel a cél. Következő a gond minden szépen megy csak éppen valami az elektronikával nem ok
Azt csinálja hogyha sebességbe teszem akkor elmegy az áram..... mindenhonnan. az ÁC melegszik, és az indító relé is.

Mi lehet a baj ?
Fére értetted őt.nem ő csinálta hanem csináltatta.szentendrén 20000ért.nekem az kicsit sok bár az biztos hogy gyönyörű lett
úgy értem hogy tudnál segíteni hogy én is megtudjam csinálni ilyen szépre?

Vagy neked van végzettséged ehhez?
Nem az amper számmal van a baj mert gyárilag 7ah a cb1-é meg azt hiszem 11ah.És azzal is 3-4 indítózás után már lassan teker de a cb1 még utána is teker mint állat.szerintem valami vezetékkel lehet a baj.korrodált vagy törött és rossz a kontakt vagy valami ilyesmi.kocsi aksiról nincs gond ott tekeri rendesen bár az 55ah azzal muszáj is.
ezt hogy érted?
Ahamm és hogy sikerült a folyamatot letudnád vezetni? Meg hogy mi kell hozzá?
Hány amperes az aksid?
Erre valami ötlet?
Na ma is szerelgettem.cb1 pöcre indúl.már csak a két oldalsó takarót kell visszarakni.meg a kilóméter spirált.vtr-t is teljesen összeraktam.holnap benzin beleés mehet a próba.az vsak kocsi aksiról indul.cb1 aksija sem bìrja rendesen pörgrtni.valamiért akkora az áramfelvétele mint állat.sajnos nem látni benne semmit.tiszta könnyen jár.
én így csináltattam meg 2 hónapja
hú az király lenne ha megvan légyszi küld tovább az infót

Köszi
Bőrt nem egyszerű varni.most vadászok egy manust.egy öreg bácsi aki nagyon jól dolgozik és iszonyat olcsón.ugyan olyanra 3-4000 megcsinálja
Haljatok bazz most lehet hogy én vagyok a hülye de hívtam egy pár céget az ülés áthúzás miatt mert nagyon tropa szegény... Ezt a választ kaptam két helyről:

"Mi csak régi motorülések felújításával foglalkozunk"

Szerintetek?

Egy másik kérdés hogy megtudnám én is csinálni otthon?
Mert anyum varrónő neki vennék anyagot megvarrja a cuccot én meg összerakom. Vajon menne?
ahamm értem. hát az autó amiről a multkor beszéltem az nem az enyém szal most csak töltő lesz
Az ac igaz hogy elektronikus de nem úgy mint egy autónál hogy gyújtáson már megy.Csak az önindítózásra vagy mikor forog a motor kapcsol be