Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jut eszembe.nem csináltál videót
185 cm magas
103
Ezt nem is láttam.Fogyál le 70 kilóra mint én és akkor tök beton :)
ezeket nem egyszerű javítani.ez nem olyan mint az első teló.lehet hogy jó bele másé még sosem gondolkoztam ezen.végülis csak a hosszát kell lemérni és az alapján lehet keresgélni
ne nagyon puhára gondolj ,csillapít csak nekem keményebb kellene
javítani nem lehet?esetleg másé nem jó bele?
hát az rossz hír.akkor sajnos úgy tűnik annak kampec.annak a cseréje elég drága
tudom hogy állítható de nekem a leg keményebben is elég puha
Érezni.bár most cseréltem fékolajat is így pláne.hátsó állítható.na te akkor már menetkész vagy.ma igazi motoros idő volt.én meg beindítottam a vtr-t.még van mit melózni vele.meg er5 csináltunk olajcserét haveromnak
esetleg valamelyikőtök nem keményítette a hátsó telóját,nekem nagyon lágy
Hát igen,legalább nem komoly hiba.


Fém fékcsövet érzed?
Ma nyomtam egy 150km-es karikát,jelentem minden rendben!
A jobb oldala majdnem teljesen kész.Még pár apró utómunkálat van.Ezen a képen még nincs rajta de már fent van a fém fékcső is.Nekem tetszik az összkép.Szerintetek?
kösd ki vagy be az üresjelzőt.
Na gratula.Tipikus,mikor odafigyelsz hogy minden patent legyen akkor egy ilyen hülye hibába csúszól bele.Akkor te már üzembiztos vagy
Nekem meg van a hiba,minden jó,1 db benzincsövet hosszúra hagytam és az össze nyeklett,vagy megtört és elzárta a benzin útját
nem lehet hogy az üres jelződön keresztül kap valami testet?ha kiveszed üresből megszűnik a test és leáll,lehet elkötöttél valamit.
én Monori vagyok. De hogy miért megy el az áram ha egybe teszem.... illetve többe az nem tom
Szerintem mindegyajd feltölti magát.legalább tudod mi a baj.relét szerezni szerintem nem egy nagy dolog.az momdjuk ter.észetes hogy akkora szervezzük a találkozót mikor már mindenki üzembiztos leszte pesti vagy igaz?
Hát engem is érdekelne de be kellene indítani a gépet XD

Szerintem szar a relém... mert kattog max töltöttségen is, és ha egy csavarhúzóval összeérintem, vagyis kizárom a rendszerből a relét akkor meg indítózik rendesen.

Am érdemes a karbikat feltölteni benzinnel mielőtt ráindítózok?
Hát azt még nem tudom.Majd meglátjuk hogy érdekli e kalem12 is.Meg kérdés hogy ő hova valósi(bár gondolom pesti)és akkor úgy már be lehet lőni egy háromszöget és úgy nézni valami jó kis szerpentines részt.csak hogy ne kelljen valakinek több száz kilómétert menni.És még ki tudja ki az aki jönne innen.Bár nem egy nagyon látogatott fórum.Na mindegy.szóval úgy szeretnék tervezni hogy mindenkinek jó legyen.hat a sör :)
azt még megnézem,könnyen hozzá férni?
merre fele gondoltad?
nem néz így ki úszóház tömítést cseréltem ,és akkor kitakarítottam ,de ez már vagy 4 hónapja.