Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja meg a fék olajra is mert az is szörnyen tud kinézni pár év alatt
olajra meg a hűtőfolyadékra gondoltál?
természetes hogy érdekelne , hát a szivacs is sérült sajnos....
hát pedig kellene lennie ismertebb neve tűzkarika
folyadékok cseréje is megtörtént?
Üllés re gondoltam csak elfelejtettem odaírni.Neked is csak bőrözni kell vagy a szivacs is hibás?
Szereztem egy telefon számot.Egy manus csinálja maszekba.holnap felhívom mennyiért dolgozik.Érdekel majd ha olcsón csinálja?
Merre nyomatod a próbakört?
Garatulálok.kipufogó tömítés?én nem láttam benne olyat
URAIM A SZÖRNYETEG ÉLETBEN VAN ! Szépe duruzsol Csak az egyik kipufogótömítést fordítva tettem be és kicsit traktoros a beütés de megy :D Holnap ha az idő engedi de hanem akkor is próbaút következik !
ja bocs szóval nem kötöttem még be a fordulat szám mérőt és az óra érzékelőjét nem kötöttem be
egyenlőre még nem rendelek.nemsokára megjön a kilométer spirálom és meglátom majd hogy meddig bírja.ha ez is elszakad 2-3 hónap alatt csak akkor cserélek órát
ahamm jól néz ki de arra figyelj hogy ha megrendeled nemsokára az eladó ír valószínű hogy add meg az első kerék méretét mert az alapján kalibrálják az órát.

Ha arra nem válaszolsz addig nem küldik az órát...
dehát a fordulatszám mérő az elektronikus
Hát még nem tudom hogy mennyire jó mert se a fordulatszám mérőt se a kilóméter óra érzékelőjét nem tettem még fel mert úgy adják hogy van egy kis mágnes meg egy érzékelő és azt kell összerakni és bekötni az órába nem bonyolult csak majd kérnem kell egy fúrót
neked akkor már csak az önindító relé van?jól melózik az óra?
nem az a sztender
Nem a p betű rajta az üres jelző?
Akkor most már neked is minden szuper.videózd már le az órát működés közben
na megoldottam rosz helyre kötöttem az egyik kábelt Jobb mint a legó
XD
igen már csak azt kellene tudnom hogy milyen színű kábelek mennek az égőhöz nem emlékszel rá ? vagy annyira nem bontottad meg? Vagy ha lehet megnéznéd nekem nagy segítség lenne...
De szerintem akkor ugyan az a hatás.köss be egy lámpát amkor meg van oldva és lesz is.kábelek megvannak csak egy égő kell meg valahova felrakni.jó azha van.de szerintem van benne.bár lehet hogy robogós óra
De szerintem akkor ugyan az a hatás.köss be egy lámpát amkor meg van oldva és lesz is.kábelek megvannak csak egy égő kell meg valahova felrakni.jó azha van
na a következő a helyzet. nincs a rendelt órán üres jelző...

Hogy lehetne kiküszöbölni vajon ezt a gondot?
Szóljatok ha hülyeséget írok, de ha összekötöm a visszajelző lámpa 2 kábelijét az nem oldja meg a gondot?