Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd csak ha kész lesz
nem baj az. dobhatsz fel így is képeket.kiváncsi vagyok a kezdetekre is meg hátha tudok valami ötletet adni vagy lopni tőled :)
igen de most még darabokban van
átkekk alakitani a villahidat + szimering csere
meg az egész moci szétvan szedve átalakitom a kinézetét
Sikerült szerezni fordított telót azért árulod ezeket?Ha igen mutatsz róla egy képet?
honda cb-1 gyári alkatrészek eladok
elsö teleszkopszárak
also-felsö villahidak
elsö lámpatarto
dragon ovál sport kipufogo
sziasztok
forditott telot és villahidat keresk cb-1 .be
esetleg valakinek ?
van hátsó lánckerekem új 525-lánchoz,új
sziasztok
cb-1
van egy pár csutka kormányom
és a belevaló kormány sulyok eladó vagy cserélhetö értelmes dologra
Nagyon frankó,most van szelep állításon és karbi szinkronon +takarítás.
Na ez jó ötlet volt így felrakni.És hogy szuperál az új moci?Én még mindig a cb1 el nyomom és megvagyok vele maximálisan elégedve.Leszámítva azt hogy megint elszakadt a kilométer spirálom.Nagy melegben tötyögésnél kicsit ingadozik az alapjárat de amúgy semmi gond szépen teszi a dolgát
Ha valakit érdekel valami.
http://olx.hu/hirdetes/honda-c...
Egyenlőre most nekem is közbe jön a nyaralás meg a motoros túrák + a kocsiról is lejár a műszaki.Ez most kimarad.Majd ha még meglesz visszatérünk rá ősszel
Akkor érdekel?
szióka mindenkinek !
valaki nem tud véletlen eladó cb-1 et
ha mégis kérem irjon erre az imél cimre !

jakumo@freemail.hu
8000ft a pár
Ha kell egy másfél hét múlva keress,nyaralni megyek
kormány csutkáknak mi lenne az ára?
Köszi ! De kap áramot mind a kettő és át is megy rajta de szikra nincs:-(
nekem van.
Hát hogy egyszerre meghaljon annak kicsi a valószínűsége ha csak nem valami zárlat van.azt ki tudod próba lámpázni hogy kap e áramot.
Sziasztok! Cb1 trafó valakinek?
Hogyan lehet lepróbálni hogy jó-e?
Létezik hogy mind a2 megfő?
Köszi!
Azt el,már csak tank fék alkatrészek,benzincsap ,ác,kormánycsutkák,
kipufogó,légszűrőház kompletten,és még pár apróság van.
Elvitték már a blokkot?
CB-1 ac eladó ha valakit érdekel.
Sziasztok!
Ideírok inkább hátha valaki ismeri a típust. Adott egy Honda SS 50Z eddig mindig tökéletesen működött soha semmi baja nem volt csak tegnap pont felvonuláson elkezdte azt művelni, hogy alapjáraton mindig leállt és csak akkor ment ha pörgetve volt rendesen és ott is néha kihagyogatott. Gondoltam a gyertya lesz. Néha meg megállt és csak hosszas tolásra volt hajlandó újra indulni. Aztán egyszercsak mint amit elvágtak semmi szikra! Mitsubishi alumínium lendkerekes megszakítós gyújtás van rajta. Szerintetek mit nézzek meg? Sajnos a gyújtótrafó az a blokk mögött van a vázba szerelve így azt elég nehéz onnan kivadászni nem nagyon szeretném.
ha valakit érdekel cb-1 re átalakított cbr kipufogó,szép mély hanggal eladó.