Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És a hátsó?
Sziasztok! Ha valaki esetleg érdekelne, csináltunk egy CB/CBF500-as kis facebook csoportot
http://facebook.com/groups/cb500hungary
Hát ha alatad is ilyen akkor csere.Ha kicseréled újra nem hiszem hogy gond lesz vele.Persze max terhelésen nem árt ésszel menni.Szerintem a laza turázos tempo melett (90-120)nem lessz gond.De csak új rugostagnál vagy szakszerüen felujitott daraboknál!Ha használtat teszel bele akkor ki tudja milyen állapotban van?
Nem bántottál meg! :-)
Abból gondolom,hogy gatya a teló,mert a legerősebb állásban is könnyedén jár csak alattam is. (100 kg vagyok)
Ha kicserélem és nem ül le kettőnk alatt,veszélyes lehet vele járni,hogy a terhelés a max. hoz közelít?
Elöl 110/70 r17 Michelin Pilot Road 3. Nekem nagyon bejött!!
Kedves márkatársak!
Érdeklődni szeretnék, hogy használ-e közületek valaki, a gyáritól eltérő méretű gumiabroncsot, ha igen, milyet, milyen méretűt, milyen tapasztalattal?
Üdv.: Csaba
Persze az évek és kilométerek alatt a rugostag fárad igy ha betennél egy újat valoszinüleg jobb lenne a helyzet.A fogyokurával nem akartam senkit megbántani,ha sikerült akkor elnézést!
Akkor van egy jó és egy rossz hirem.A jó az hogy a rugostag valoszinüleg jó.A rossz az hogy kicsit fogyni kell.Megnéztem a forgalmit.A motor önsulya 182 kilo.Az ösztömeg 361 kilo.Tehát 179 kiloval lehet terhelni.Ha ketten 180 kilo vagytok akkor max terhelésen van a motor.
Mi kozelebb vagyunk a 180 kg hoz.
Sok lenne másik rugóval is?
Viszonyitási alapként mi aszonnyal kb 140 kilot teszünk a motor sulyához.
Szia!Valoszinü a rugostag elfáradt.Amikor aszonykámmal motorozunk a harmadik állásba teszem és jó.Amikor egyszer kiváncsiságbol teljesen ráálitottam ugy patogott a hátulja majd elhagytam aszonyt!
Én porszívóba való filterből vágtam, jobb lett mint volt.
Akkor ott valami gebasz van a rugóval vagy nagyon nehezek lennétek?!
Egyszerűbb,ha leveszed a tankot,nem nagy ügy. Szerintem a szivacs témát sem kell túlgondolni,nem kell bele nagyon különleges valami.
Sziasztok!
Sajnos nem sikerült a tegnapi közös motorozás,mindegyik állásban felült a kerék.
Lehet hozzá erősebb rugót kapni vagy fel kéne újítani,hogy elbírjon kettőnket?
Szia.
Van sértetlen telom eladó.
Ha érdekel 70/3179083.
Udv Pali
Igen arra, köszi! És a tankot le kell hozzá kapni? vagy máshonnét is hozzáférni?
Szia!Én g4-es szövetszüröt tettem bele.Másfél éve birja és ingyér van.
A sub-air filterre gondolsz? Én robogóhoz árult táblás légszűrő-szivacsból vágtam ki egy passzoló méretű darabot bele, 3 éve benne van és tök jó.
Sziasztok!
Honnét tudnék rendelni ilyen kiegészítő légszűrő-betétet (cb500-2002)? Küldenétek linket? Az oem-parts-on találtam de ott eléggé húzós az ára...
Köszi!
Sziasztok..vettem egy 2002 es cb 500. teló szimering csere előtt állok viszont rozsdás a teló szár van valami ötlet? már nem lehet kipolírozni a pöttyöket krómozás,? vagy van valakinek szép állapotú teló szár..???????
Körmös kulccsal kell tekerni,hogy nagyobb legyen a rugó előfeszítése.
A membrán alatti térbe csatlakozik,valami "kiegyenlítő-levegő" névre is hallgat,pontos funkcióját nem ismerem sajnos. Mások se nagyon
Sziasztok!
Szeretnék utast vinni délután de beleér a kerék a sárvédőbe,ha ketten ülünk rajta.
Merre kell állítani a teleszkópokat?
Nem emlékszem már, én a Haymes kézikönyvben láttam, hogy van ilyen, és cseréltem. Gondolom nem túl nagy a jelentősége, de biztos nem véletlenül tervezték be...