Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez mit szűr? Nem csak a karter hez csatlakozik ez a cső?
A lényeg lemaradt.
Színe/motorkód alapján 1999 es, forgalmija alapján 2000-es gyártású.
Futásteljesítmény ~54 ezer km. (40 ezerrel vettem 2015 ben)
Ára 545 ezer Ft (ez a piaci ára,mely valamelyest alkuképes)
Széles utat, gumifákat mindenkinek!
Eladóvá vált . Szeretett CB500 -as gépem. Álljon itt a jövőbeli hirdetés nyersanyaga a motorról.
Szeretném ha jó kezekbe kerülne, mert nekem sok örömet okozott. Sajnos mennie kell, mert párom szerint nem lehet megülni két lovat egy seggel. ( pedig mostanában gyakorolom)

Leírás:
Napi használatban lévő motorkerékpárom eladóvá vált nagyobbra váltás miatt.
A tervezett megelőző karbantartásokat végig betartottam. Kezdve a szelephézag állítástól a zsírzópontok újrakenéséig.

Az évek alatt sok alkatrészt cseréltem. Ezekre egy ideig biztos nem kell költeni:
-új gumi szívócsonkok (2015)
-karburátor új tűszelepek (2015)
-első fékfelújító készlet fékmunkahengerhez és új porvédők (2015)
-ülés újrahúzása (2016)
-elsőteleszkópszimeringekés porvédők cserélve (2017)
-új első/hátsó gumik (2017-Metzeller Lasertech)
-új akkumulátor (2017 Yuasa)
-első fékbetétek (2017)

Kopó/fogyó alkatrészekből a féktárcsák illetve a lánc- és lánckerekek még futástól függően egy vagy két szezont kitartanak.

A motorhoz jár még egy bukókeret amit nem sikerült még felszerelni.
+ Doboztartó és hátsódoboz, ami a mindennapi használhatóságát erősen növeli a motornak.

A motor Budapesten található.
Érvényes műszaki 2019.05 ig

Elérhetőség
tel. : +36303972299 (lehetőleg 8:00-20:00 ig)
email: cskbalzs@gmail.com
Helo!
Cb 500 hoz hol lehetne kapni főfékhenger felújító szettet ? (Első fékhez, ami a kormányon van) Újított már valaki fel főfékhengert? PC26 és PC32 különbözik ?-ugye van Nissin és brembó rendszer is...
Az enyém is így nézett ki, szerintem sokan nem is tudják, hogy létezik ez a szűrő...
Szervizelt a mocit, ezt találtam. Gondolom soha nem cserélték a szivacsot.
CB500, CBF500 Haynes Manual:
https://drive.google.com/open?...
Motorbontók, amiket elértem ősszel:
http://motorbonto.uw.hu 06 20 923 80 57
Kispest motorbontó – Budapest – 0670-585-0436
Ricsi bontó 06 70 585 0436
sugomotor.hu – Baja
Igazából első sorban egy új kormányra volna szükség, mivel előzőleg az oldalára dőlt így kicsit deformálódott. Ugyanígy a jobb első index megrepedt és a fékpedál meghajlott. Az utolsó a sorban pedig az első lánckereket fedő dekli lenne, mivel arról simán lepergett az ezüst festék..
Sziasztok, vettünk haza egy CBF 500-ast második motornak. Egyrészt nem tudom mennyi különbség van CB és CBF 500 között, viszont szükségem volna pár alkatrészre, ismertek bontóst vagy olyat aki épp a sajátját bontja? Esetleg szervizkönyvet tud valaki linkelni hozzá? 2004es évjárat. Köszi
Én kitekerném a leeresztőcsavart és úgy hagynám egy órán át,hadd csepegjen ki ami akar...
Alapesetben azt csinálnám, de ennyi idő alatt (4 hónap) nem csorgott le mind az olajteknőbe?
Szia!Suerintem üzemmeleg motorbol engedd le az olajat.
Sziasztok,

Hónapokig meg se volt mozdítva a motor és esedékes az olajcsere. Szerintetek jobb leengedni ahogy van, van indítsam be előbb, hogy melegedjen fel az olaj?
Normál esetben az utóbbit csinálnám, de most az első opció felé hajlok.
Rendben köszi!
Az eltömődés sem kizárt,mert elég sokat állt.
Helló, Butcher! A Karbi alján van egy (Nekem sárga) lánckerékre emlékeztető csavar, azthiszem az az, bár most nincs nálam a szervízkönyv! :D Amúgy lehet hogy az alapjárati fúvókád van eltömődve, de a vizsgálatot az alapjárati csavarral kezd midnenképp! :)
Sziasztok!
Le tudnátok írni,hogy és hol kell beállítani az alapjáratot?
Ha vissza engedem teljesen a szivatót,leáll a motor. :/
Üdvözetem, Sporttársak! Szakmai kérdésem lenne: Ha esetleg valaki látott már ilyet, mekkora a hajtórúdhossz a CB-ben? Egy házihoz kéne, nézegettem a haynes manualt is, de ott sem találtam semmit. Előre is köszi a válaszokat! :)
Janó
Köszönöm!
Annyi még az üzenetben leírtakhoz, hogy a szerelés során beraktam egy fakockát a blokk alá biztosítéknak.
Rendben,köszönöm!
Egyenlőre még várok a bírálatra :-)
Butcher88!
Üzentem privátba, csak bírálgatja még a sportmotor.
Szia fécó!

Köszi a válaszokat, azt hiszem még kell foglalkoznom egy kicsit a témával, mert egy hajszálnyi szivárgás még mindig van.
A végeredmény ilyen lett nekem is, csak én külön vettem az aljzatot és a lengő biztosítékot, vezeték meg volt itthon.
Egy hasonló volt neked az akkucsavarjaival csatlakoztatva?