Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Valaki próbálkozott már kisebb, 14 fogú első lánckerékkel? Dinamikára volt valami érezhető hatással?
Ha nem fogyasztja az olajat, azért az 1 dl-ért kár megvenni 1 l-t.
Illetve még azt kérdezném hogy elég bele a 3liter vagy meg kell vennem a 4literes kannát?
A Repsol Moto Sport 10w-40-et használom, 5-6000 km után szoktam cserélni,úgy lehet pazarlás,de nem érdekel
Nekem ilyen van benne, nincs rá panaszom: https://aruhaz.kauffer.hu/inde...
Repsolbol pontosan melyiket? Az előző 250-es cbr-ben sintetico volt egyhengeres létére nagyon szép hangja volt ,vaj puha váltóval.
Két ismerősömet szinte sokkolta,mikor meglátták,hogy Repsolt rendeltem,hogy újrafeldolgozott olaj és szar és habosodik,stb.,Nekem amúgy ez vált be legjobban a váltó működése és a blokk zajossága szempontjából ( 10w 40 félszintetikus). Se a Castrol se a Motul 5100 nem jött be igazán. Szűrőből Hiflofiltro 303-at használok.
Sziasztok!Most került a tulajdonomba egy tip-top állapotú kis cbf 500 ,rendes gazdihoz méltóan új olajjal+szűrőkkel kezdeném a szezont,ki mit ajánl bele olajból kinek mi vált be,az előző gazdi Repsolt használt de nem tudom pontosan milyent,de meghallgatom más márkákról a véleményeteket is.Előre is köszönöm!
Ja,szóval van egy pár eladó gyári telóm,ha valaki egyedül jár vagy könnyebb mint mi! :)
Sziasztok!
Sajnos nekem is ez volt a baj a gyárival,5.fokozatban egy magamnak is puha volt.
Sok telefonálás után ez tűnt a legjobb megoldásnak.
X-bike.hu ról,postával együtt volt 67.000Ft.
Csak ajánlani tudom,kitűnő minőség és brutális erő!
3 állása van a 2. bőven jó a közel 180kg súlyunkhoz + a csomagok! :-)
Biztos van ilyenem, több is, csak meg kell találnom. Régen minden bringához ilyeneket adtak.
Szia, Ricsi88!
Honnan rendelted a hátsó teleszkópokat, és mibe kerültek?
Nekem is cserélnem kellene őket, nem azért mert kinyomták volna az olajt, hanem azért mert a rugók annyira megpuhultak, hogy már az 5. fokozaton is puhák a második személlyel.
Olyasmi van nekem mint a felsö.Kicsit combos vele állitani de megoldható.Szerintem bármelyik kerékpárboltban kapható.
Köszi
Szia!Kerékpárboltban lehet venni kerékpárhoz valot.Az a préselt,töbfunkcios..Én is azzal állitgatom.
Király! Szabad tudni mennyibe fájt?
Sziasztok!

Hátsó teló állításához szeretnék körmöskulcsot.
Egy-két hete gondolkodom rajta, hogy egy kicsit keményebbre kéne állítani, viszont ma kicsit sürgősebb, lett, miután észrevettem, hogy valamelyik korábbi ütődött tulaj, vagy szerelő totál felemásra állította a két hátsó telót.
Szóval segítsetek, please, hol találok Pesten, vagy környékén ilyet, vagy hogy mekkora kell, mert wbshopban több méretet is láttam.

Előre is köszönöm.
Megjött :)
Precíziós japán aluból. :)
https://www.ebay.com/itm/CLUTC...
Megjöttek a cuccok. Mindig meghatódok, mikor Hondás zacsikat bonthatok ki:
Mibű' van ez ennyiért??
Cikkszám: 22100-MY5-600
365 € + szállítás innen: https://www.oemmotorparts.com/...
Ki kell cserélni a kuplung kosarat, ha jól tudom negyed millió az új ára + szerelés...