Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Van CB500-hoz egy farokidomom meg egy romos huzatú ülés. Ha valakinek kellene, mailem az adatlapon.
Ülés 5e, idom 10e
köszi!
Már úton van,köszönöm!
Üdv keresek cb500f 2017 motorhoz alkatrészeket 06707733595
Üdv keresek 2017 cb500f hez alkatrészeket 06707733595
Esetleg ebay-en érdemes nézelődni, hátha akad valami.
Nagyon nem és úgy látom,még a legapróbb alkatrész sem korrekt árú! :/
Sajnos nem olcsóak...
Köszönöm!
A 9-esre van szükséged elvileg.
https://oem-parts.hu/hu/parts/...
Illetve tudjátok e,hol lehet beszerezni a légszűrő ház-karburátor közötti gumicsövet?
Sziasztok!
Elkezdtem a karburátorok szétszedését,az úszóházakat,fúvókákat már szétszedtem és kipucoltam.
Érdemes a tetejét is szét szedni?
Ez érdekes probléma, volt egy CB-m, áthúzattam a nyerget, ott is ez lett a probléma. Túl vékony lehet a nyereg alapja.
Nagyon szépen köszönöm!
Az én ülésem 61cm,ott ahol te mérted.....
Rem.jó lessz.
Sok sikert....
Mármint a motor ,amire jó a sárvédő.....
Melyik évjárat?
Sziasztok Sporttársak!

Egy érdekes és furcsa témában szeretném a segítségeteket kérni. Szükségem lenne egy szépen a helyére fekvő nyereg hosszára, a csatolt képen látható módon. A motor 97-es évjáratú.
Kedvesemé a paripa -aki az idén kezdett el eme csodálatos hobbinak élni:)- eldöntötte, hogy teljesen felújítja. Már darabokra szedtem, az idomok a fényezőnél,a tank a lakatosnál...stb.
A nyereg huzata több helyen el volt szakadva, ezért újra húzattam. Felszerelés után derült ki, hogy sajnos így magas az ülés, ezért visszavittem a kárpitoshoz és kiszedettem a szivacsból. A kárpitos elkövette azt a hibát, hogy a huzatot nem alakította át, hanem jól megfeszítette, hogy ne legyen ráncos. Amikor az átalakított nyereg a helyére került tapasztaltam, hogy az ülés eleje rendesen eláll a tanktól a megfeszített huzat miatt. Visszamentem a kárpitoshoz, aki nagy esztétikummal rendelkező megoldásként egy kis közdarabot gyártott a rés kitöltésére. Ma szétszedtem a nyerget és hossz irányba kb. 1-1.5 cm engedett, de nem tudom, hogy ez elegendő-e. A helyére rakni nem tudom, mert csak a váz van itthon és nincs mihez viszonyítanom... Ezért kérlek benneteket, hogy aki tudja az ülés hosszát, az ossza meg velem, hogy tovább haladhassak a motor "felújításával"
Nagyon köszönöm!
Sziasztok!
HONDA CB ÚJ SÁRVÉDŐJE ELADÓ 4999 ft BOLTBÓL ELADÓ A BOLTI ÁR TÖREDÉKÉÉRT! Futár megoldható. 70 202 7075
Nincs mit, ha elakadnál valahol biztosan tudunk tippet írni. Ha esetleg nincs meg véletlenül a Haynes manual a géphez, torrenten tutira megtalálod, jó szolgálatot tesz.
Köszönöm a segítséget!
Akkor bizony érdemes teljesen szétszedni, tisztítani, átfúvatni és a beállítási értékeket ellenőrizni a manual alapján.
Igen,egész nyáron nem volt alapjáratom és sokat is evett!
Tavaly 1 évet állt...
De ha amúgy tisztának látszik a karburátor belseje akkkor elég az úszóházat kitakarítani (ha van benne üledék). Persze ha valami nem volt rendben a működéssel akkor át kell nézni rendesen (pl. tűszelepek zárása, tömítettségek, miegyéb).