Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Köszönöm a választ!
Somoto kárpit a cég neve.Van saját honlapuk is.
Tudsz valami elérhetőséget adni?
Az én véleményem az, hogy valami "tárcsa barát" betétet tegyél előre. Olcsóbb és egyszerűbb cserélni, mint a tárcsát. Nekem a gyári betét után AP Racing organikus lett betéve, miután bekopott nem volt érezhető különbség az előzőhöz képest. Nyilván ez normál motorozási stílusra igaz, szélsőséges viszonyok között sose próbáltam. A hátsóról nem tudok mit mondani, 21 évesen és 50000 km-nél még kutyabaja nem volt a gyárinak, mikor eladásra került a motor.
Tavaly nyáron készült az ülés Sellyén.50000 pénz,de igényes munka.
Sziasztok!
Kis segitséget kérnék.Milyen fékbetétet tegyek elöre és hátra (dob).Van pár fajta féle kinek mi jött be?Köszönöm a válaszokat!
Szia!
Az ülést te csináltattad?
Ha igen,mennyiért?
Kedves fórumozók.Eladó lett a motorom.Ápolt,karbantartott,extrákkal felszerelt.Ha módotokban áll,segítsetek.Nem zsákba macska,jó motor.A hahun is hirdetem,ott van több fotó is.Előre is köszönöm!
Sziasztok!
Most,hogy így nézegetem az előzőekben felrakott km óra képét,rájöttem hogy az enyémen nagyon csúnyák már a visszajelző lámpák feliratai!
Van erre valami bevett eljárás,hogy újra a régi legyen vagy esetleg lehet cserélni az óra keret részét?
Időközben elkelt. Mindenkinek köszönöm a segítséget.
5000 forintra gondoltam.
A jelképes mit takar? :)
Köszönm. Esetleg ha valakit érdekel, jelképes összegért vihető.
Ez bizony az.
Sziasztok!
Segítsetek, ez cb 500-é?
Szia!

Engem a láncvédő érdekelne. Tudnál képet küldeni? Vagy hányas évjárathoz van?

Köszönöm!
Sziasztok! Eladó pár cucc, akár egyben is akciósan :)
Láncvédő: 2e
Lánckerékfedél, tükörre kopva: 1e
Első-hátsó féklámpa kapcsoló(dobfék): 2e
Fékpedál, nem görbe, nem hegesztett: 5e
Farokidom, pár karccal: 5e
Hátsó komplett sárvédőidom, rendszámtartóval, nem törött, nem vágott: 3e
Gyújtáskapcsoló gyári kulccsal, ülészárral: 10e
Kapaszkodó: 2e
Budapesten személyes átvétel, vagy postázom is.
Szívesen!
Köszönöm szépen! :)
Sajnos ez a 2001 előtti, de nincs frissebb. a lényeget ebben is megtalálod.
Katt az oldal közepén a letöltés feliratra:

https://www.manualedereparatie...
Tudnál küldeni egy elérhetőségi linket, kérlek?
Nincs magyar nyelvű kezelési hozzá. Haynes angolul, képekkel van fent a neten letölthető formában.
Sziasztok! :)

2002-es CB 500-hoz magyar nyelvű kézikönyvet hol találok? Kerestem egy ideig, de sajnos nem vezetett eredményre.
Sziasztok! 1997-es évjárathoz keresek tankot zöld színben! Ha valaki tud ilyenről szóljon