Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lenne egy pár első teleszkóphoz való felső záró "csavar". Kis esztétikai hibával. Lásd a képeken.
Ezekről a csatikról lenne szó:
Sajna baleset következtében szétment teljesen.
Ha csak a pedalgumi repedt szet, akkor erdemes ujat venni. Honda kereskedesben kb. 3e Ft.
Valakinek nincs véletlenül 2002 hornet bal hátsó lábtartója?
Hatha erdekel valakit ... A gyari riaszto csatijahoz valo ellendarabom van par elado. 2003-tol biztosan hasznalhato. A gyari oldalon (kabelkoteg) fix es gyujtas 12v talahato. Nekem innen van a gps, healtech mm5 megtaplalva.
Sziasztok! 2007 modellre keresek hátsó jobbos és balos kapaszkodót. Le került a csomagtartó és nincs meg az előző tulaj nak! Köszönöm a segítséget!!!
Sziasztok.Volna egy szett hátsó lábtartóm eladó.Ha esetleg valakit érdekel.4500HUF.Zsír új.
Nincs ilyen "hová állítsam" beállítás. Ami nektek adott úton és csomagmennyiséggel jó. Ha a rugót összenyomod az állítással akkor keményedik, a másik irányba puhul a futómű.
Aliexpress, Ebay tele van, és elég jó áron.

https://www.aliexpress.com/ite...
Sziasztok! Esetleg valaki tudna nekem segízeni, egy farokidomra és egy műszerfal házra lenne szükségem 2003-as évjárathoz. Előre is köszönöm!
Sziasztok esetleg tudna nekem valaki segíteni? Műszerfal házra és egy farokidomra lenne szükségem. 2003-as évjárathoz. Előre is köszi.
Üdv!

Azért csak az enyém van takaró alatt, mert Ildiét használom napi szinten.
Az enyém sajna teleszkópos lett, lehet a kormánycsapágy is oda. Leizzadtam, mikor haza kellett jönnöm vele....
Bubus ebben a hónapban tudja majd vállalni valamikor.
Pucerát meg majd kapnak, ha olyan lesz az időjárás, hogy lesz értelme.... :D
Szia Imi!
Jól meglestem a kék szörnyet
Miért csak a tiéd van letakarva?
Egy alapos pucera rájuk fér
Kettő is:

https://www.facebook.com/group...

https://www.facebook.com/group...

Az első csoportban kicsit nagyobb az élet.
A másodikban viszont tag HondaBubus.....
hali fb hornet csoport van ?
Sziasztok. Valaki szajbaragosan-egyszeruen elmagyarazhatna a hatso rugostag beallitasat/hasznalatat. Jelenleg a gyari 4es erteken van. 89 kilo vagyok. Viszont jon a szezon, es a parom is jonne (70kg). Hova allitsam?! 2004-es hornet.
Sziasztok. A következő volna a kérdésem, kormányvégsúlynak a belső részéhez hol lehet alkatrészt kapni? Van egy karmos lemez ami belekapaszkodik az alu öntvénybe, és a lemez egyik karom része van eltörve és ezáltal a végsúlyt nem tudom rendesen meg húzni mert elforog.... Végsúlyból annyi féle fajtát méretűt színűt találtam de a belső részhez egyelőre semmit. Előre köszi.
ha gyarilag van kapaszkodo rajta akkor kell vizsgara is, de ketlem hogy ilyenbe belekotnenek.
Sziasztok!
Tavasszal szeretném megcsináltatni az ülésemet, mert már semmi párna nincs benne, és a (mű)bőr is tükörsimára kopott. Tudnátok javasolni olyan szakembert, akire nyugodtan rábíznátok a saját üléseteket is?
Másik téma, szétjött a motoros bőrnadrágon a zipzár. Valakinek tipp, hogy Budapesten belül hol dolgoznak ár/érték/idő tényezőket figyelembe véve a legkedvezőbben?
Illetőleg egy technikai jellegű kérdés. Most fogom először műszakiztatni a motoromat, és nincs rajta kapaszkodó. Ez probléma lehet? Ha igen, van valakinek eladó?
A válaszokat előre is köszönöm!
Sziasztok! Tudtok segíteni? Ledes iranxjelzőket raktam fel led indexrelével együtt. Amikor beinditom kb 10 sec után elkezd kattogni a relé, de műkódik minden. Mi lehet a gond?
Hétvégén,most lemosom mer ahogy forgatva volt mindene olajos,meg amúgyis koszos.
pár kép rakhatnál a szerelésről
kuplung az 5 perc,azon ne múljon :)