Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aki már cserélt kormányt a motorján utángyártott alu kormányra. Hogy szoktátok felrakni a kormányra való dolgokat? Az utángyártott kormányon nincsenek furatok. A megfúrás nem gyöngíti meg túlzottan az alu kormányt?
Súgok: mindegyikben az a gyári
Sanszos hogy nem. Amennyire tudom nem létezik ilyen.
Édes f@#&szom...
2009-es Hornet blokkjának a színkódját megtudná nekem valaki mondani?
Ízlésen kár vitatkozni, de ez tényleg kur.varonda :)))
megcsinálták egyszerübben a nyerget... bár én nem javasoltam a kókánykodást.
egy átmenö 6os csavart raktak bele, végére 2db önzáró anyát. a fékbetét tartó funkcióját max.ellátja az igaz,de nem gyári megoldás...
kereszturi barátom pár napja vett egy vfr800x szallerbekkéktől...durva kis masina.
a rusnya szerintem szebb mint a szebb
Akkor idén is minden ünnep napon dolgozni fogok
A legolcsobb 15 os xr 4 mill amugy 5,5. Multit kapsz 43e el rongyos 3 mill-ért. Rusnya versys 2 mill szep versys 4 mill.
Deus kilatasok.
Nem tudnék választani az 1000XR és a multistrada között
Az ezres Versy az is egy kedvenc, de még a Vfr 800x is tetszik
A tracer vizesnyolcas a masik ketto mellett.
Tudod mit? Vegyél egy smt-t!

Egyébként hatalmas patthelyzet van, van az mt09 tracer, 1000xr, versys és a multistrada. Más nincs is ami ilyen kategória ami szerintem pedig nagyon kellene. Nem is értem miért nem gyártanak 17-es kerekű emeltmagasságú motort...
Tiger 1050 az még tetszik is
A tiger tul turas,mar a 800,Tiger Sport jobb.XR megjobb.
09Sp az minden csak nem túrásabb mint a Hornet, áhhh a 09tracer nem tetszik, de a blokk az jó! Inkább a tiger ebből a trióból
Miiiit nincs az az isten beverted a kopakodat
vagy egy dl650 et.
Vegyél egy tigert vagy 09tracert vagy egy 09sp-t
Nem olyan nagy etvasz.....
Zsiráfot neki!
Arra mindenképpen sort keritünk!!!!
Hááát nem biztos hogy szuszka lesz az utód
Túrásabb motort szeretnék, de ha nem jön be akkor akkor vissza kacsingatok a Naked verziókra...
Akkor naked ezredes szuszka! Idén azért egyszer vernyákoltatnám a szutykodat...
Naaa gyüjtögessél még egy pár ezer sörösüveget de még ezt a szezont lehúzom vele, aztán for sale