Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Létezik igen. Egyébként 2007-től végig PC41 volt a típusszám.
Sziasztok! Mikor volt ráncfelvarrás a pc41 nél én úgy tudom hogy 2010-től / valami hasonlót keresek/ mert van hírdetve egy 2009-es de már az ezüst első teleszkópos létezik 2009eején már volt ilyen vagy nagy valószínűséggel cserélték az elejét?
Üdv!
Egy karbi szinkron nem ártana!
A szívatód lehet nem nyit ki rendesen...
Én spec gázt se húzok indítózáskor, csak 3/4 szívató, és amint beindult akkor húzom kópra!
Egy jól beállítót karbival még a hideg ellenére sem kellene hogy 5x indítsd!
Nem mellesleg karbit ürítsd ki, aztán hagyd tavaszig pihenni, pláne ha csak beinditgatod de menni már nem mész vele...
Sziasztok. Ősszel sikerült vennem egy 2003-as pc36-os hornetet. Nem sokat mentem még vele. Télre ugye elvan téve 2-3 hetente kitolom beindítom garázsba van akksija kivéve feltöltve mégis indításkor nehezen akar beindulni teljesen ráhúzom a szívatót beindul aztán leáll és ezt 4-5x megcsinálja mire úgy beindul hogy nem áll le. Kérdezném hogy ez mitől lehet, ennyire nem favorizálja a hideget vagy valami más műszaki dolog?
Köszönöm!
A számból vetted ki a szót
Michelin PILOT POWER 2CT
Sziasztok. Jövőre cserélek abroncsot a Horneten, milyen márkát ajánlatok? Elsődleges szempont: kiváló tapadás. Akinek van ötlete ne tartsa magába
Sziasztok! Csak infokent: ha valaki szeretne givi tn 368-as bukokeretet, innen megteheti: bikeparts.lt
Rendeltem, felraktam, teljesen jo. 109,6 € volt szallitassal.
Üdv mindnkinek !
Motorom (Honda Hornet PC41 ABS) eladása után megmaradt TOMMOT zselés ülésem ELADÓ !
Bármi kérdés esetén:
Hegedűs András 06-30-525-6610
GIpro X-type G2 fokozatkijelző beszereltem...és teszi a dolgát!! :)
Ago motors a hivatalos magyar viszontelado, ott legalabb 10 ropival olcsobb.
https://www.solomotoparts.com/...

Van ára...de a legjobbak...
Az jó...akkor nem kell + jeladó...én minden esetbe ajánlom a GIpro X-type G2...ezek a legjobbak,rengeteg a gagyi...de hátha valaki okosabbat mond!Ja és ehez nem kell semmi kokányolás,átalakítás.....
Ha valaki mas is agyalna rajta, a cbf bukokerete (givi) nem klappol a hornetre.
Hello. 2004-es a vasa, en ugy tudom, az mar nem bowdenes.
Szia!

Én pont benne vagyok a dologba,de én régebbóta mocizok,de jónak láttam a dolgot.....a lényeg ami fontos 1-sorba...hogy a km/h bovdenes?
sziasztok. Kollégám bővítette a hornet tulajok számát. Viszont mivel nem nagyon motorozott váltós nagymotorral, szükségesnek érzi a fokozatkijelző felszerelését. Tőlem kért tanácsot, de én csak annyit tudtam neki mondani, hogy vagy GIpro X-type jöhet szóba, vagy az olcsóbbik mágneses megoldás. Van ezeken kívül alternatíva? ( a "számolja magának" vagy "megszokja" dolgot most hagyjuk, már túl vagyunk rajta ) Átküldött egy linket: https://www.ebay.com/itm/NEW-M...
ahogy a leírást nézem, ez jó lehet hozzá. 2004-es vasat vett. Valaki tapaszalt valamit ezzel kapcsolatban? Illetve ha van valakinek egyéb megoldása (nem mágneses) -lehet forrasztós/szerelős is- nyugodtan írja meg, ezen a vonalon mozog, meg tudja magának csinálni, nem szükséges neki a GiPro Plug in megoldása.
köszönöm
Köszönöm.....siker!
Szedd le a legszurot.Konnyebb.
Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne,a karburátor légszűrő összekötő csövet,csak is a karbisor leszerelésével lehet cserélni?
Sracok, a 600as hornetre (2004) jo lehet a cbf bukokerete? Szeretnem esztetikai okbol lecserelni a gombat. Tobbfelet neztem, de a HEED markaju nem tetszik.
Szia!
Engem érdekel,holnap kereslek!
Sziasztok. Honda- Repsol Marc Márquez 93 új póló eladó Féláron.
Eredetiek, bontatlan csomagolásban.
Póló: L; XL; ár: 7000Ft
Tel.:30/9068005
Nyíregyházán személyes átvétel megoldható, máshova posta ok.
Köszi. Az enyém is így nézett ki. Legkozelebb kipróbálom kicsit nagyobb nyomással. Most 1.7-1.8 volt melegen. De egy 150kgs 690 ktmen.