Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyenesben mitol csuszna meg az elso kerek? Volt ott valami szintkulonbseg az aszfalton szerintem
Ez csak huzat. Le kell szedni régit és feltenni ezt helyette. 1 ügyes kárpitos simán megcsinálja.
Ez az Explorer is 1080nal 60fpst tud. Azt mondjak, hogy nagy temponal kell a nagy sebesseg, hogy tisztabb legyen a kep.

Az alacsonyabb bitrata miatt nem telik be annyira a kartya. Minosegre meg nem biztos, hogy nagy a kulonbseg.
1080p at 60 and 30fps (SuperView at 48 or 30fps)
• 1440p at 30fps
• 960p at 60 or 30fps
• 720 at 100, 60, or 30fps (SuperView 60 or 30fps)
• WVGA at 120fps
És ahogy nézem, a bitráta kevesebb mint a "nagy Gopro"-ké, 25 MB/s
Haveromnak van egy uj 300as Ninja motorja. A futomuve jo, a feke is. Nem azon mulik szerintem. Itt nem latok semmi komoly uthibat. Inkabb csuszos lehetett a beton es kopott a gumi.
Ez a Session milyen sebesseget es felbontast tud?
Ma wellnessben teszteltem az ELE Explorer 4Kt. Elegge jo kepe van nappal. Este azert zajosabb. De mondjuk a DSLR gepeim utan magas az elvaras, az is igaz.

FullHDben vettem fel 60fps sebesseggel. Erdekes, hogy notebookon visszajatszva neha megakad a kep, meg elzoldul, stb. Aztan ugyan azt a videot megegyszer lejatszom, ekkor akadas nelkul lefut. Probaltam a VLCt, meg mas lejatszokat is, hasonlo eredmennyel. Szerintem a gep lesz gyengusz hozza.

A vizallo tokban a viz hangja nagyon atjon, de a beszedbol szinte semmit sem hallani.
Osztakkó?
Kawa ninja 300...
Jó nagy teknőbe ment bele.
140 feletti sebsséggel.És valami maki ázsiai piacos járgány ropi futóművel.
Én azt nem ertem hogy mi idézte elő. Innen a telefonbelőtt ülve az nem tűnik olyan nagy úthibának, plané nem annyira hogy egyből ütközőig dobálja a kormányt....
én is sj4000-ret használtam sokáig robogón és kocsiban dashcamként. Arra pont tökéletes. Meg nyaraláskor bohóckodni. De megelégeltem a nagyobb sebességnél lévő minőségét, és vettem egy GoPro Session.
ugyertettem hogy hozta vissza onnan:) ilyen meg velem sosem tortent (kopp-kopp) akarmilyen szar uton mentem.
múltkor volt üléstéma. erre rátalált már valaki?
http://www.ebay.com/itm/Honda-...
Erre még rá kellene nyúznom a zár és beakasztható fém részét, vagy ez egy komplett ülés?
Kuplungbowden nem szorul, marad az alkarerősítés... :d :D :d
nézd a videót részletesen valami útjavítás van ott a bal oldalán onnan kezdett el szitálni,szerintem ott volt valami egyenetlenség vagy valami
a masik videoja sem egyszeru, hogy ezt hogy szedte ossze nem is ertem.

http://youtu.be/4iH_KVOdC3g
GPS-nek lett veve,egy massziv,stabil felulet kellett,es nem hinnem hogy a 11800.- forint amibe anno kerult olyan foldhozvagos lenne.
Én alin néztem, ott a pár száz eladó közül kiszurtam 1et...
Nos, meg van a megoldás
Pont ilyen buksim van, kő egy olyan gyurma

http://youtu.be/iIIaYaqdrLE
Nekem is a fejemen van a kamera, itt van a legjobb helyen minden szempontbol. Azt latja amit en nezek es altalaban erdekes dolgokat nezek egy turan nem csak az elottem levo motort... na meg egy tankra vagy kormanyra szerelt kamera unalmas monoton...
Azert ez az SJ hamisitas is vicc. Van magyarorszagi importore, tole kell venni garanciaval.

Az osszes netes hamisitvanynak mas a festese, a feliratai, nah meg az ara. Aki eredetit akar venni, az tud ilyet venni. Csak sokan a hamisitvanyokkal is elvannak toredek aron.
Ez iszonyatosan draga. Ezert kamerat lehet venni...
Nekem is 3M cuccok vannak a kamerahoz. Nekem eddig a sisak tunik jonak. Csillapitom a rezgest, szepen latszik a terep, stb.
Tetszik a video. Szepen kulditek neki, de azert esszel. Igy a jo.
Szintúgy 12 évet volt meg a vas. 3500 km-rel
Vettem vigyáztam rá, majd egy paraszt ki kanyarodik, én meg bele.