Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem ingyen volt, szerintem most is
Köszönöm!
Ahogy néztem max egy 20-ast lehet fogni a x802rr puro sisakkal.
Posta ingyen van vagy az meg plusz?
Írtam üzenetet az alkatrész ügyben!
Nemrég láttam a négy-öt évvel ezelőtt vásárolt sisakomat a parillaban alig olcsóbban, mint anno vettem...
az akcijos reszlegben erdemes szetnezni, emrt magyar arusitokkal ellentetben itt nem kamu az athuzott szam, tenyleg akcios.
http://www.helmetcity.co.uk/he...
nyugodtan rendelhetsz onnan. Ha bukot nezel ajanlanek masik oldalt is, 3-5 nap alatt itt van ingyen postaval es gyakran olcsobb fc-motonal. http://helmetcity.co.uk/ mar ketszer vettem toluk gond nelkul.
erdemes azert itthon felprobalni egyett mielott veszel, mert a visszaposta mar nem ingyen lesz:) szemetseg, de kart nem okozol az itthoni kereskedonek nekik attol mert felprobalod, meg amugy is a kapzsi gyokerek 4 eves sisakot akar eladni 170 ezerert amit kintrol 100-ert megvehetsz.
Sracok, fc-moto oldalrol rendelt mar valaki? Bukokat nezegetunk. Megbizhato oldal?
Okmanyirodaban erdemes erdeklodni. Gaz akkor lesz, ha a cserenek nem lesz hivatalos nyoma. Par ev mulva eladod, akkor nehez lesz bizonyitani, hogy nem tekergetted az orat.
Sziasztok!
Egy kérdés: valaki tudja,hogy mi a teendő ha átépítem a kis 2009-es darazsat?
Cserélném a műszeregységet 2012-es re. A lényeg,hogy a kilóméteróra álásával mit csináljak ha ne adj isten 1-2 év múlva eladnám. Van bejelentési kötelezettségem vagy bármi ügyintézni való a kilóméter óra álása miatt, most van benne 34 ezer de ha kicserélem akkor csak 12 ezer.
Előre is köszi!
srácok van egy ilyenem ha valakit érdekel
jövőhéten eldől
Adj neki akksisavat, sérüljön meg a motorszám, maradjon z eleje ami ugyanaz mind a ket blokknak, beirjak hogy nem olvashato es kesz
hagy bratyivizsga 25-ert azt viszlat.
erre is gondoltam már
Levizsgaztatod mittomen 4-5 hónap múlva belerakod az újat két évig a kutya nem nezi.
Lehet cserelgetni vizsgakkor mert berakni szerintem egy nap kétévente.
Olyan helyen van. A motorszam hogy nekem Az egyedi forgalombabelyezesnel sem néztek meg.
az enyémen 8 hónap,de rajta vagyok a témán hátha sikerül valahogy forgalomba helyezni
Ha szetkapod a zorgesmentest tuti fog az is utána.
Vizsga mennyi van rajta?
zörög már a blokk rendesen és van egy iszonyú szép hangú blokkom,gyári f4 dobbal nem hallani semmi zörejt a blokkból,de szó szerint semmit,nem tudom mennyi lehet benne vagy full felújították-e de egy álom hangja van
Eltudom képzelni mennyi füvet szívhatott a "szerelő"
Na igen, szerintem sem, csak mindenki azt írta nekem amikor rákérdeztem, hogy akkor a gyártó a 2007-ig belevette volna a leírásban... Viszont úgy meg nem vennék, hogy nem vagyok biztos benne, hogy jó-e... a plexi árából akkor már szívesebben elmennék egy túrára, minthogy feleslegesen rendeljek egyet. :D
Plexit érintő különbség nincs, tudtommal!
Sziasztok!

Van egy CB900F-em. 2007es gyártási évű. A kérdésem az, hogy szeretnék rá venni plexit, de szinte mindenhol azt látom hogy 2002-2005ös évjáratúakhoz jó... mi lehet a különbség? Mert úgy általában bármit is nézek a motorra, mindenhol csak 2005-ig írják...
Köszönöm előre is.
Megvan a hengerfej/ motor zakatoló hang. A szelepek nem voltak rendben, szét vannak esve egy kicsit!