Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Van egy hornetem 600 as .sok motoron láttam már kapaidomot ezt maszek kell felbogarászni vagy van felfogatási pont hozzá. Vagy hogy van ez? 98 as az enyém.köszi a válaszokat.
igen, hatulrol is "nez" a kamera. Azt hallottam hogy az extra dolgok mint pl. biztonsagi ov, zarovonal, telefonalas ellenorzes stb meg nem igazan mukodik. Remenykedj hogy a rendszam/vizsga ellenorzes sem.
2016.01.01-től nem tesznek már ugye matricát a renszámra műszaki vizsgakor. Szerintem ettől fogva az első leolvasásakor is tudják ellenőrizni a naaagy rendszerben a vizsga érvényességét. A büntetési tételt nem tudom de nem két gombóc fagyi lesz ha lesz...
Sziasztok, nem egeszen Hondas kerdes de hatha valaki tud válaszolni.
Véda rendszer.
Elmentem egy hosszabb túrára es hulye fejemmel elfelejtettem hogy egy hete nincs muszakim. Benéztem a naptárat. Átmentem par veda alatt.
Kerdes:
Hátrafelé is nez a veda ? Marmint a hátsó rendszamonat figyeli? Balatonfüreden azt hiszem mindket irányt nézi, de Solymáron csak a szembejovot. Valakinek van tapasztalata errol? Mekkore buntire számíthatok?
Elore is koszi!
Köszi a választ srácok,már tiszta a dolog. :)
Nem vagy segg hülye, csak nem foglalkoztál ezzel a dologgal még! Ez így jó! Sőt még a CBR 600 F2-3-nak is így kezdődik a blokk száma!
Az alvázszám a pc36.
Hali!

Van egy 2005-ös hornetem ami elvileg pc36 kéne legyen(asszem) ,de a blokkon pc25e áll.A masina Magyarországi első forgalomba helyezésű.
Valaki elmagyarázná,h mi van? Vagy csak én vagyok segg hülye ehhez ?
Meg nem tudom.
Lista vegen az is szerepel, ha nem talalok mast.
Vagy lesz majd egy palyamotor, vagy nem megyek fel tobbet.
Irtam privat uzenetet.
Ha nem titok, mi lesz helyette?
"Combosabb jószág"
Egy pc41, hogy teljes legyen a csapat ? :D
Heló! Érdekelne pár apróság. Elérhetőséget adj légyszíves!
Azért az újjal óvatosabban a Hungaroringen.
Elcsusztam a Hungaroringen, a fenyezest mar nem csinaltattam meg. Ha rendbe rakom, akkor sose adom el, ezert inkabb meghirdettem.

Most johet valami combosabb joszag, de meg nem tudom mi lesz:)
hat hogyhogy? mi lesz helyette?
Eladtam a motoromat es megvalnek par megmaradt kacattol. Minden PC36-ra valo:
-gyari hasidom, narancssarga
-gyari ulespup, teljesen uj, rogzitoje meg gyarilag becsomagolva, motoron meg nem volt, szinten narancssarga.
-gyari hatso sarvedo prizmaval
-4db gyari iranyjelzo
-gyari hatso lampa
Tegnap láncpucolás közben észrevettem, hogy az első lánckerekem oldaliránymab egy 0.5-1 mm-t tud mozogni. Ez normális?
Köszönöm mindkettőtöknek!
https://www.bike-parts-honda.d...

Honda Dream postazza az alkatreszeket.
Cikkszámokat hol tudok nézni? Tudnál egy linket adni?

Futárral is kiküldik vajon az alkatrészeket? Hozzám a legközelebbi kereskedés 160km.
Bármelyik Honda kereskedésben lehet cikkszám szerint rendelni.
Gyári alkatrészeket honnan lehet beszerezni? Konkrétan a motor és a tank közötti hővédő gumim pár helyen már szét van szakadva ezt cserélném, meg majd láncszett cserénél előre gyári lánckereket vennék plusz pár apróság.